Lomnice - Stráž n. N.

4:1 (1:1)

Stráž byla poločas jednoznačně lepší a domácí zachránilo v 16. minutě břevno. Pak Havlíček střílel mimo, stejně jako z trestného kopu L. Oberreiter. Domácím však stačil jediný útok a dostali se do vedení. Stráž si opět vynutila tlak a konečně Pavel Neumann dokázal z dálky vyrovnat stav. Druhý poločas byl již vyrovnaný, i když to byli hosté, kteří se více dostávali do koncovky. Jenže ta je tradičně zradila, a tak domácí skórovali podruhé. Hosté po brance otevřeli úplně hru, měli další dvě tutovky a byli lepším týmem, jenže střelba domácích byla podstatně účinnější a byly z toho další dva góly v síti Černého.

Branky: 65., 70. a 88. Drahoňovský, 35. Vávra 42. P. Neumann. Rozhodčí: Nešněra, ŽK: 2:3. Diváků: 60. Stráž: Černý Dostál, L. Oberreiter, Landa, Drápalík (75. Michalík) V. Jirsa (60. D. Neumann), Tóth, Fronc, T. Oberreiter, P. Neumann Havlíček.

Hejnice - Velké Hamry

2:3 (2:1)

V poklidném tempu se v první půli rozchytal domácí Vykoukal, ale byl to jeho spoluhráč Dressler, který gólově zakončil pěknou akci Šorejse. Hamry zahrozily rychle rozehraným trestným kopem a také míčem za obranu, ale vždy byl u míče včas gólman. V dalších minutách krásně ze 30 metrů vystřelil Piršel, ale hamerský brankář byl proti, stejně jako při Kosiewiczově ráně. Následoval závar u domácí brány a k odraženému míči se dostal Hlubuček a vyrovnal. Hejnice odpověděly za pár minut, kdy centr Šorejse zužitkoval na 2:1 Sirůček. V závěru půle ještě zachraňoval domácí brankář při míči za obranu. Po přestávce chtěly Hamry s výsledkem něco udělat a domácí začali hrát zezadu. Hrálo se bez větších šancí do 67. minuty, kdy byl faul a penalta proti Hejnicím. Jenže tu Paldusovi zneškodnil Vykoukal. V 75. musel odstoupit zraněný hejnický gólman, a protože nebyl další náhradník, šel do branky útočník Matouš. Proti deseti se Hamrům dařilo a Krejčí vyrovnal na 2:2. Domácí v závěru nestíhali a hřebík do jejich rakve zatloukl gólem Řezáč, čtyři minuty před koncem.

Branky: 8. Dressler, 39. Sirůček 31. Hlubuček, 79. Krejčí, 86. Řezáč. Rozhodčí: Řeháček st., ŽK: 4:1. Diváků: 80. Hejnice: Vykoukal Macháček, Kosiewicz, Malinský, Matěcha Piršel, Šorejs (65. Grujoski), Zrubec, Sirůček (46. Vondrášek) Matouš, Dressler.

Frýdlant - Chrastava

3:4 (1:2)

Velice kvalitní fotbal dvou rozdílných poločasů viděla pěkná návštěva. Oba celky hrály útočnou a otevřenou hru, v němž první poločas patřil hostům a ten druhý domácím. V 7. minutě proměnil hostující Beneš trestný kop a za čtyři minuty nato po chybné rozehrávce běžel sám na Zahradníka. Sice přestřelil, ale jeho Chrastava byla lepší. Po míči za obranu běžel P. Rozmajzl na Zahradníka, který mu sice střelu vyrazil, ale následně po faulu z toho byla penalta, kterou využil M. Rozmajzl. Prvně o sobě dal vědět Frýdlant ve 38. minutě Coufalem, ale jeho přehození stihl Kosař přehodit přes břevno. Z následujícího rohu pak Coufal nastřelil hlavou tyč. Před poločasem vysunutý Lode centrem našel Částka a ten snížil. Pak se ještě Částek po dalším útoku proháčkoval ve vápně, koncovka však byla nevýrazná. Po změně stran začal Frýdlant předvádět pěkný fotbal a hrálo se nahoru dolů. Domácí měli více ze hry a po akci Částka s Lodem šel Weidisch sám na bránu. P. Rozmajzl mu zavadil o nohu a byla z toho penalta, z níž Kutílek vyrovnal. Chrastava z ojedinělé šance dosáhla třetí branky, kterou zajistil nečekaně krátkým švihem Vávra zpoza beka. Frýdlant dál makal, bojoval a vyšla mu nádherná akce na jeden dotek při zapojení deseti hráčů. Na jejím konci byl osamocený Nosek a opět bylo srovnáno. A stále se hrálo kvalitně. Vypadalo to na plichtu, když vystřelil Beneš a jeho střela skončila na ruce domácího Plesara. Byla z toho v pořadí třetí penalta a M. Rozmajzl měnil skóre na 3:4. Domácí se ještě snažili, měli pár závarů, ale bez koncovky.

Branky: 43. Částek, 51. Kutílek z pen., 71. Nosek 27. a 85. M. Rozmajzl (obě z pen.), 7. Beneš, 64. Vávra. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 0:3. Diváků: 140. Frýdlant: Zahradník Weidisch, Částek, Šindelář (64. Nosek), Šena Lode, Coufal, Folda (82. Vocásek), Kutílek Plesar, Štrbák (77. Jelínek). Chrastava: Kosař Holinský, Bartoš, Žemlička (52. Šipula), Kopecký P. Rozmajzl (68. Cusnir), Vávra, M. Rozmajzl, Henzl Řezka (59. Jahoda), Beneš.

Horní Branná - Rynoltice 1:4 (0:3)

Hosté hrají v pohodě a také tomu nasvědčovala sestava, v níž se představili čtyři hráči z béčka a tři gólmani. Celý zápas měly Rynoltice pod kontrolou, i když do 15. minuty domácí třikrát nebezpečně vystřelili. Rynoltice odpovídaly rychlými protiútoky a tak se hra přelévala od branky k brance. Domácí po půl hodině nevyužili jednu ze svých možností, takže hosté založili protiútok, při němž Jaroslav Vacek vysunul Černého a ten otevřel brankový účet. Pak přišla nádherná spolupráce Černého s Janem Vackem a Vacek zakončil na 0:2. Ve 45. z trestného kopu ukončil poločasové skóre Tomáš Zeidler. Po přestávce nechtěli hosté zbytečně inkasovat, takže se až tolik dopředu nehrnuli. V 62. hostující Švarc z trestného kopu orazil břevno a Rynoltice dál hrály v pohodě. Z ní je trochu vyvedl čestný úspěch Branné, když Šimek usměrnil náhodný centr. Poslední gólové slovo měli ale hosté a byl to hrající gólman Kubínek, jenž využil přihrávku Jar. Vacka.

Branky: 77. Šimek 31. Černý, 35. Jan Vacek, 45. Zeidler, 90. Kubínek. Rozhodčí: Vachek, bez karet. Diváků: 150. Rynoltice: Škopek O. Tvrzník (46. Borsuk), M. Kotek, Zeidler, Čapek Švarc, A. Kotek (55. Kubínek), Jaroslav Vacek, M. Tvrzník Černý, Jan Vacek.