Dobrovice - Hlavice 0:3 (0:1).

Domácím jde o sestup, takže se od začátku snažili být aktivní. V 16. minutě domácí Boško hlavou nastřelil břevno a hosté jakoby se nemohli rozehrát. Martínek sice notně vystrašil trestným kopem brankáře Dobrovice, ale nakonec Hlavičtí dokázali potrestat chybu. Od půlky unikl Diviš a dokázal nájezd proměnit. Domácí pak měli drtivý nástup do druhého poločasu.

Zahrávali tři standardní situace, ale vždy hosty podržel gólman Bejr. V 65. Bejr kryl samostatný únik Boška z boku. Postupně domácím odcházely síly a Hlavice se začala posledních dvacet minut prosazovat. V 75. poslal Jeník trestný kop na Koblížkovu hlavu, a ten rozhodl.

Domácí se po tomto gólu složili a Hlavice začala kralovat, když její hráči měli pět šancí na další branku. V samém závěru „udělal“ Martínek tři protihráče a pro Jeníka nebyl problém dostat míč do sítě.

Branky: 36. Diviš, 75. Koblížek, 90. Jeník. Rozhodčí: Fišer, ŽK: 5:4, 150 diváků. Hlavice: Bejr - Charuza, Ginzel, Koblížek, Herodes - Mizera, Martínek, Hnízdo, Jeník - Banda (75. Heinrich), Diviš (90. Moravec).