Hlavice - Mnichovo Hradiště 3:3 (1:2). Trenér Pavel Šafář vyzkoušel 15 hráčů, z nichž bylo devět zcela nových. Protože se při utkání potkali poprvé, bylo to patřičně na hře vidět. Hráli špatně, všechno vázlo a také proto byl soupeř lepší. Postupem času si ale hlavický tým sedl a výkon byl lepší. „Trénujeme třikrát týdně na umělé trávě v Harcově. Do poločasu to bylo z naší strany velice špatné, ale postupně jsme se sehrávali," potvrdil trenér.

Branky Hlavice vstřelili: Golofko, Kulhánek, Banda. Hlavice: Měsíček - Šorejs, Synek, Doležal, Sameš - Malinský, Banda, Kulhánek - Herodes, Hrabík, Golofko. Střídali: Maňas, Kamisch, Němec, Válek.

„Kádr se dává dohromady, ještě chceme čtyři hráče získat. Zatím zde máme dva hráče ze Sparty a ze Slavie Praha, dále po jednom z Mladé Boleslavi, Jablonce, České Lípy a Prievidze. Z podzimního kádru nám zůstalo šest hráčů, takže máme velkou obměnu. Do ligového jara bychom měli sehrát dvě přípravy (Nový Bydžov a Krásná Studánka) a poté zahájit ČFL s Českou Lípou. Máme hrát doma, ale zatím je na hřišti souvislá, deseticentimetrová vrstva sněhu," sdělil sportovní manažer Hlavice Jiří Dvořák.