Vysočina Jihlava - Slovan Liberec 0:3 (0:2)

Domácí nastoupily posíleny o tři hráčky z prvoligového Brna, přesto Liberec začal výborně. Při průniku za obranu byla faulována Červeňáková, k trestnému kopu se postavila Matějková, která skvěle našla Červeňákovou, a ta hlavou otevřela skóre. To byl parádní vstup, uklidnění na kopačky hostí i celého realizačního týmu. Liberecké hrály svou hru, nikam se nehrnuly a snažily se držet míč co nejvíc na svých kopačkách. Ve 13. se dostaly do šance i domácí, ale střela Štefaníkové šla nad. Za minutu nato byla 20 metrů od branky faulována Boušková. Ta se i postavila k rozehrání trestného kopu, přesně našla Pomijovou, která nezaváhala a hlavou dala na 0:2. Slovan pak zcela ovládl hru, Jihlavské zastavovala obrana nebo střely z dálky zneškodnila Dolejšová v brance. Ve 22. poslala Červeňáková balón na Jarchovskou, která ale souboj s brankářkou prohrála. Ve 32. se jen jména prohodily a Červeňáková trefila brankářku. O pět minut později se dostala sama před branku Červeňáková, střílela však těsně vedle, podobně jako minutu před koncem poločasu Poláčková.

Na začátku druhé půle zkoušely domácí snížit, byla z toho šance se střelou mimo branku Liberce. V 56. rozhodla o zápasu Červeňáková, která využila příhru Ubiasové. Její střela zapadla přesně k tyči. Slovan pak vystřídal, hra trošku polevila, i tak se ještě do gólovky dostala Pomijová, ale její hlavičku brankářka chytila. Do konce utkání hrál Slovan bezchybně, neobdržel gól a vypracoval si tak velkou šanci do odvety a na postup do druhé baráže o 1. ligu s Ostravou. „Spokojenost s třígólovou výhrou na hřišti soupeře před domácí odvetou je velká. Ale i hra, a to zvláště v prvním poločase, byla skvělá," poznamenal trenér Jaroslav Gajdoš.

Branky: 3. a 56. Červeňáková, 15. Pomijová. Slovan: Dolejšová - Boušková, Kovářová, Pižlová, Horčičková - Poláčková, Matějková, Pomijová, Ubiasová (76. Filingerová) - Červeňáková (73. Folprechtová), Jarchovská (61. Jedličková).