Liberecké ženy dosáhly na stý vstřelený gól v soutěži, který zařídila Tereza Jedličková. V sobotu 10. května Liberecké hostí od 11 hodin ve Stráži Rakovník.
Liberecké i přes odhodlání jít do zápasu od první minuty koncentrované, začátek zápasu zaspaly a v 8. minutě po rohu domácích a po dorážce ze závaru před brankou inkasovaly. Ve 13. po průniku domácích, zpětné přihrávce na malé vápno a dorážce bylo 2:0. Liberecké teprve potom začaly kombinovat a vytvářet si šance. Mikysková střílela nad, Brázdová trefila gólmanku, Pomijová hlavou mířila nad bránu a Matějková po centru nastřelila břevno. Jenomže nedáš – dostaneš a v 35. po vysokém centru do vápna v souboji brankářky Pižlové a útočnice míč propadl a domácí pohodlně dorazily na 3:0.

A to vypadalo dost špatně. Liberecké hráčky si však sáhly na dno sil – v 38. Jedličková vybojovala špatně zahranou malou domů a Jarchovská dorazila míč do brány na 3:1. Dvě minuty nato Pomijová centrovala a po nejistém zákroku domácí gólmanky Friedrichová snížila na 3:2. A ve 43. vyrovnala Mikysková, která s jistotou podél brankářky zakončila po centru Matějkové na 3:3.

Do druhé půle šly Liberecké psychicky nabuzené a s odhodláním obrat dokončit. Dařilo se jim kombinovat a tvořit hru, jenže po osmi minutách přišla studená sprcha, kdy po trestném kopu skoro z půlky hřiště míč zaplaval a Pižlová jen sledovala, jak skončil ve „vinglu" na 4:3. Slovanu se podařilo srovnat po kombinaci Matějkové s Jarchovskou a Matějková skluzem dorazila do brány prudký centr. V 65. minutě opět Jarchovská vybojovala dlouhý balón za obranu a po centru skórovala Jedličková a Liberec prvně vedl. Jenomže po prohraném souboji na půlce propadl dlouhý křížný centr za obranu a domácí hráčka trochu šťastně dorazila na 5:5. Posledních dvacet minut se dohrávalo tak trochu v křeči, i když se do slibných střel dostaly Brázdová, Matějková, Friedrichová a Pomijová.

Branky: 8., 13. a 35. Varečková, 53. Výmolová, 68. Mocová – 38. Jarchovská, 40. Friedrichová, 43. Mikysková, 59. Matějková, 65. Jedličková.
Liberec: Pižlová – Jeřábková (67. Hančová), Pomijová, Kovářová, Müllerová – Brázdová, Matějková, Mikysková, Friedrichová – Jedličková, Jarchovská.