Poslední podzimní duel ve II. lize žen:

Mladá Boleslav – Slovan Liberec 1:3 (0:2)

Od prvních minut bylo vidět, kdo chce být na hřišti pánem. Ve 3. minutě Kovářová a o minutu později i Filingerová, šly samy na branku Boleslavi, ale trefily jen gólmanku. Kovářová vzápětí centrem vyzvala ke skórování Bouškovou, ale ta dala gól až v 8. po centru Kotkové. Za tři minuty nato utekla Boušková po křídle, dostala se před brankařku, jenže ta ránu vyrazila na roh.

Velký nápor Liberce zakončil centr Bouškové, který poslal do tutovky Kovářovou, jíž ale na špatném terénu míč odskočil. Až ve 37. přišla další šance, kdy míč vybojovala Kovařová, našla Matějkovou. Ta nic neuspěchala, našla si střeleckou pozici a zavěsila na 2:0. Na začátku druhé půle nastoupila do útoku Petráčková, která v 58. minutě orazítkovala břevno. Petráčková mohla skórovat i po přihrávce Bouškové, ale sama proti brankářce nedala.

Utkání již hodně ovlivňoval velmi špatný terén, který byl na vině mnoha nepřesnostem. I tak se zrodila hezká akce Kotkové, která obešla čtyři protihráčky, dostala se do gólovky, ale místo střely nahrávala. O minutu později přetáhla centr přes celou šestnáctku Boušková, našla Bistiakovou a ta zvýšila na 3:0. V páté minutě prodloužení se dočkaly domácí z trestného kopu.

Branky: 8. Boušková, 34. Matějková, 60. Bistiaková L. Slovan: Řezáčová - Prokopová (61. Sittová), Svobodová, Pižlová, Košková - Bistiaková L. (82. Kovačovičová), Kotková, Matějková, Filingerová – Kovářová (53. Petráčková), Boušková.