Rakovník – Slovan Liberec 0:3 (0:1)

Od úvodních minut si Liberečanky vytvořily tlak a v 5. minutě se prosadila po rohovém kopu nekrytá Boušková a vstřelila úvodní branku. Tlak hostí neustával a do 30. minuty stačily orazítkovat tyče domácí branky Petráčková, Svobodová a Matějková. Domácí se místy snažili o kombinaci a rychlý přechod do útoku, ale naráželi na dobře organizovanou obranu v čele s kapitánkou Svobodovou.

Do druhé půle Slovan nastoupil se dvěma změnami. Do útoku se posunula Kovářová, kterou v obraně zastoupila velmi dobře hrající Boušková. A útočnou dvojici doplnila mladá Jarchovská, kterou do hry pustila po dobrém výkonu zkušená Petráčková. V 52. minutě si svým tahem na branku vynutila penaltu Kovářová. Matějková se nemýlila a upravila na 0:2.

Slovan stupňoval tempo, v 54. byla při průniku nedovoleně zastavena Kovářová a z následného trestného kopu se krásně trefila Svobodová na 0:3. V 60. vystřídala Novákovou v záloze Lenka Bistiaková. V 62. obhodila brankářku Kovářová, ale do prázdné se ji už zakončit nepodařilo. Do závěrečných minut se Slovan snažil ještě gólově zvýraznit svou převahu, jenže dobré střely Jarchovské, Svobodové a Matějkové kryla gólmanka domácích.

Branky: 5. Boušková, 52. Matějková z pen., 54. Svobodová. Slovan: Řezáčová - Prokopová, Svobodová, Kovářová, Košková - Kovačovičová (46. Sittová), Matějková, Nováková (60. Bistiaková L.), Filingerová – Petráčková (46. Jarchovská), Boušková.