Slovan Liberec - Dolní Měcholupy 2:0 (1:0)

V pohledném utkání se hlavně poctivě bránilo. Akce obou týmů končily před velkým vápnem nebo střelou z dálky. První se do vážnějších akcí pustily domácí a aktivita a více ze hry jim zůstaly po celý poločas. Ve 22. minutě unikla po kraji Pižlová, přesnou nahrávkou našla Červeňákovou, která před brankářkou míč tečovala a bylo 1:0. Za minutu na to zahrála rukou ve vápně obrana hostí, ale rozhodčí ji neviděla. Liberecké útoky narážely na výbornou obranu, vedenou Proseckou. Fotbalově vydařený poločas uzavřela šance Pomijové a Horčičkové.

Slovan se do II. poločasu pustil s chutí. Ve 47. trefila Jarchovská tyč a dorážku Červeňákové chytila brankářka. V 57. poslala nahrávku na zadní tyč Pižlová, hlavička Červeňákové škrtla jen břevno. Liberecké hráčky chtěly rozhodnout, ale chyběl jim klid. Filingerová sama před brankářkou neuspěla a dorážka Pomijové prázdnou branku minula. Pak se fotbal trochu vytratil, ale bojovalo se dál. Do několika protiútoků se dostaly i Měcholupy, ale vytěžily jen několik rohů. V 69. se opět jiskřilo ve vápně hostí, ale penalta po jasné ruce se opět nepískala. Přesných akcí ubývalo, i když míč měly více pod kontrolou domácí. Rozhodnout se jim ale podařilo až v závěru. Jarchovská po individuální akci pečetila na 2:0. „Dobrý výkon družstva ve všech řadách, pohledná hra, dobrý soupeř a tři body, co více si může trenér přát…,“ podotkl trenér Jaroslav Gajdoš.

Branky: 22. Červeňáková, 86. Jarchovská. Liberec: Dolejšová Pižlová, Matějková, Kovářová, Horčičková - Poláčková, Ubiasová, Pomijová, Filingerová Jarchovská, Červeňáková.

Český pohár - 3. kolo: Sparta Kutná Hora - Liberec 0:3 (0:0). Byl to jen chodící fotbal s individuálními neúspěšnými akcemi. Kombinace se moc nedařila, hra se odehrávala před vápnem domácích a šance končily na desetičlenném obranném valu. Několik tutovek pálily hráčky Slovanu nad nebo do brankářky. Ve druhém poločasu se Liberecké trošku probraly. Ve 48. si z druhé vlny přišla na vápno Poláčková a konečně otevřela skóre. Hra Slovanu se zrychlila a přišly i pohledné akce se šancemi. V 59. Poláčková poslala míč do vápna na Matějkovou, která obloučkem přehodila brankářku na 0:2. V 76. trefila Matějková ze 20 metrů na 0:3.

Branky: 48.Poláčková, 59. a 76. Matějková. Slovan: Dolejšová - Koutná, Pižlová, Kovářová, Prokopová - Filingerová, Ubiasová, Poláčková (85. Banyiová), Horčičková - Matějková, Pomijová.