Všechny ostatní kopané klasicky, a nebylo jich málo, létaly daleko kolem branky. I když se zdálo, že Liberecké rozehrají svoji kombinační hru a začnou padat branky, nestalo se tak. Hra se změnila jen v sérii nepřesných alibistických nahrávek, v množství kliček do protihráček a vypouštěných soubojů. Na hřišti nebyl tým, ale parta unavených a utrápených jednotlivkyň.

Hned na začátku poločasu měla na hlavě gól Pižlová, ale brankářka její pokus vyrazila. Následná střela orazítkovala břevno. V 68. vyrazila gólovku Kovářové brankářka na roh. V 80. prošla stejná hráčka před branku a byla podražena. K penaltě se postavila Matějková a nezaváhala - 0:2. Uspokojení z gólu netrvalo dlouho.

Půlka liberecké obrany se nechala vylákat k pomezní čáře, kde o míč přišla. Dvěma nahrávkami přes zbylé obránkyně se domácí lehce dostaly před Dolejšovou a snížily na 1:2. Liberecké měly hru pod kontrolou, ale další jejich šance přišla až před koncem, kdy Holinská prošla před branku, překonala i brankářku, ale míč se do branky už nedokutálel.

Hradišťko - Slovan Liberec 1:2 (0:1)

Branky: 10. a 80. z pen. Matějková.
Liberec: Dolejšová - Horčičková, Pižlová, Svobodová, Košková - Kotková, Matějková, Pomijová, Filingerová - Boušková, Nováková.