Od začátku na umělé trávě v Krupce byly lepší liberecké ženy.

Hned ve 2. minutě měla gól na noze Filingerová, ale vystřelila nepřesně. V 10. si z obrany udělala výlet Horčičková a byla zastavena jen za cenu faulu. Nařízenou penaltu proměnila Pomijová a Liberec vedl 1:0. V 16. našla ve vápně Petráčková zcela volnou Svobodovou, ale té míč odskočil a střela šla těsně mimo. Za chvilku hlavičkovala k tyči Ubiasová, jenže brankářka domácích bravurně míč vyrazila. Ve 29. vyzvala přihrávkou Boušková na vápně Matějkovou, která střelou na zadní tyč zvýšila náskok Slovanu. Vzápětí měla další gólovou příležitost Petráčková, která však přihrávku Pomijové nevyužila.

Ve druhém poločase domácí hráčky viditelně ožily a dostávaly se na dostřel branky Dolejšové. Ta však jejich pokusy zneškodnila. V 51. minutě zatáhla Svobodová míč před branku domácích, kde přihrála Petráčkové. Ta s pomocí tyče zvýšila na 3:0. V 60. minutě nevěděla záložnice Krupky co s míčem, a tak z dvaceti metrů vystřelila. Překvapila všechny i sebe, protože krásně trefila k tyči na 1:3. Krupka poté stáhla na stopera svoji robustní a velmi tvrdou hráčku, která nakopávala míče dopředu a svojí tvrdostí.

Branky vítězek: 10. Pomijová z pen., 29. Matějková, 51. Petráčková.

Liberec: Dolejšová – Boušková (86. Sittová), Pižlová, Kovářová, Horčičková – Ubiasová, Pomijová, Matějková, Filingerová - Petráčková, Svobodová (62. Kovačovičová).