Maltská výprava bude ubytována ve čtyřhvězdičkovém Zámeckém hotelu Sychrov, který je častým domovem sportovců při významných akcích na Liberecku a Jablonecku.

„Každý tým potřebuje kvalitní zázemí, a proto jsme hrdí na to, že můžeme přivítat reprezentaci Malty,“ píše se na webových stránkách hotelu. „K dispozici jí bude veškerý komfort hotelu i hotelové restaurace. Jsme připraveni poskytnout služby na nejvyšší úrovni a věříme, že u nás budou Malťané spokojeni.“

Minulý týden si sychrovského komfortu užívali volejbalisté Finska, Belgie a Ukrajiny, kteří hráli v Liberci kvalifikační skupinu o postup na MS 2010. Byla jim poskytnuta veškerá péče vyžadovaná vrcholovými sportovci, k dispozici měli i kongresové sály pro technické porady a vyváženou stravu v hotelové restauraci.

Pravidelnými hosty byli na Sychrově čeští hokejoví reprezentanti při turnajích Euro Hockey Tour v Liberci. V době MS v klasickém lyžování bydlel na Sychrově norský korunní princ Haakon se svou suitou i českoamerická celebrita Ivana Trumpová.