Na začátek přípravy odehrál Hrádek dva zápasy, když porazil Cvikov 1:0 nádhernou brankou Hynka a v Novém Boru 1:1. „Přístup všech hráčů, ale zejména adeptů přestupu se jeví velmi dobře. Další přípravu hrajeme ve středu 22. července v Bílém Kostele s dorostem Jablonce,“ uvedl Jan Broschinský.

Nový Bor – Hrádek n. N. 1:1 (1:1)

V úvodních minutách se ze strany domácího týmu dala cítit přece jen určitá nerozehranost, někteří hráči se na hřišti jakoby hledali. Skóre se poprvé měnilo už v 5. minutě. Rychlonohý Stromecký obešel hostujícího beka, postupoval sám na gólmana, avšak stíhajícím obráncem byl před šestnáctkou stažen k zemi a sudí nařídil trestný kop. K němu se postavil Novák, jenž následně parádní pravačkou nasměroval míč do horního rohu hrádecké branky – 1:0.

Také další minuty naznačovaly, že Novoborští chtějí hrát kombinační fotbal. Připravili si několik příležitostí, a to zejména po centrech před soupeřovu branku. Po jednom z nich mohl zvýšit Stromecký, jeho hlavička ale zamířila těsně nad břevno. Hrádek se také snažil, vytvářel si nebezpečné závary a několik střeleckých pokusů zmařil Blumentritt. V závěru první půle využil zaváhání a nedůslednost domácí obrany nejlepší hráč na hřišti Janáček, který srovnal na 1:1.

Druhý poločas už nebyl ze strany Boru příliš kvalitní. Hráčům chyběla výbušnost i přesnost, i proto hosté z Hrádku měli v této fázi utkání více ze hry, ale skóre se nezměnilo.