Fotbalový Vesec bude působit jako obvykle ve III. třídě, ale pod vedením nového trenéra Josefa Kupce. Hráčský kádr, do něhož se vrací hráči z hostování a po zranění, by měl být podle předsedy Josefa Házy doplněn o tři závodníky, jejichž příchody jsou v jednání. Vesec sehrál vítězný přátelák v Horní Řasnici (3:2) a nyní ho čeká pohárový duel v Hejnicích.

„Na novém hřišti chceme sehrát přípravný zápas s Vratislavicemi, ale záleží na dokončení úprav v kabinách. Slavnostní otevření hřiště bychom měli mít v závěru srpna," informoval Háza.

Doubí inkasovalo osmičku

Liberec Fotbalisté Doubí, kteří budou působit v I. A třídě, se pod vedením trenérské dvojice Lubor Kozák Peter Sulo připravují na soutěž přípravnými zápasy. Naposledy podlehli v Mnichově Hradišti 0:8.

Domácí byli aktivní a hned po deseti vteřinách vstřelili gól. Hosté z Doubí doplácejí na pracovní zaneprázdnění řady hráčů, takže těch chybělo pět. Hradiště hrálo s chutí a do půle přidalo další čtyři góly. Po přestávce se prostřídalo a tempo opadlo. Přesto od větší prohry zachránil Doubské jejich gólman Mohr. Doubí po odchodu řady hráčů, kterým skončilo hostování musí ustálit základní sestavu a co do kvality rozšířit kádr. Poslední prověrkou před I. A třídou bude zápas v Pěčicích.

Sestava proti Hradišti: Mohr Urban, Beneš, Fronc, Salaba Piršel, Kotek, Kahl, Jonáš Tříska, Teubner. Střídali: Luboš, Dvorský.