V neděli Višňová přivítá silnou rezervu Pěnčín-Turnova. Višňová začala špatně (0:3 v Jablonci nad Jizerou), zato soupeř zvítězil 3:1 v Železném Brodě. Až v neděli hostí liberečtí vojáci z VTJ Rapid na svém hřišti ve Svojsíkově Pěnčín. Vojáci v 1. kole remizovali 0:0 v Doksech a doma by chtěli zisk bodu potvrdit výhrou.

V I. A třídě bude v sobotu dopoledne v Krásné Studánce k vidění derby domácích se Stráží nad Nisou. Studánka je nováček soutěže, Stráž má zase nové trenéry. Doma se ukáží hráči Doubí, kteří minulý týden padli 1:4 ve Frýdlantě. Ti hostí Jilemnici, a také na svém „brambořišti“ hrají Vratislavice s Lomnicí.

V I. B třídě hrají doma Rynoltice, jenž přivezly dobrou plichtu 2:2 z Bílé, proti Bukovanům. V Hrádku hrající Chrastava nastoupí zítra proti Raspenavě a také nováček z Bílé s Dubicí. Bílá hraje podruhé po sobě doma a nechce ztratit body jako minule s Rynolticemi (2:2). Okresní přebor nabízí jako vždy sedmičku utkání. Pěkný „špíl“ se čeká zítra na umělé trávě U Nisy, kde má azyl Nová Ves B. Ta prošla generačním třeskem, ale špatně rozhodně nehraje. Navíc proti ní hraje nováček bez bázně a hany - Osečná, která ostře odstartovala výhrou 5:3 ve Višňové. Zajímavý duel bude na severu okresu, kde domácí Habartice po sestupu z I. B třídy přivítají v derby Jindřichovice. Habartičtí přišli o gólmana Závůrku, který se vrátil do Pertoltic, ale hned po něm sáhla Višňová. S ním do Višňové odešel i Milan Zimák. Z Raspenavy naopak do Habartic šel stoper Luboš Malinský a Bradáč z Višňové. Hostování z Bulovky prodloužil Židuliak. Gólmanskou jedničkou v Habarticích je nyní Švandrlík, jenž se posunul z béčka.