„Jsem se zápasem spokojený. I když se prohrálo, tak stálo utkání za to a užili jsme si to,“ hodnotil Michal Bulíř, který si netradičně vyzkoušel roli brankáře a nutno říct, že předvedl několik famózních zákroků a hlavně díky němu nedostali Tygři více branek.

„Byl jsem docela překvapený a nečekal jsem, že mi to půjde až takhle. Pěkně jsem si zachytal a šlo na mě hodně střel. Nejtěžší to bylo na začátku. Brána mi přijde hrozně velká, když v ní stojím. Mít odhad na situaci a na balón, když na mě letí, není jednoduché,“ komentoval pro klubový web hokejový útočník.

Hodně byl vidět také další forward, a to Martin Faško-Rudáš. Ten si vyzkoušel roli stopera a zachránil mnoho situací. „Nehrajeme fotbal profesionálně, takže nejsme zvyklí hrát osmdesát minut s patnáctiminutovou přestávkou. Ukázaly se ale fotbalové zkušenosti, které my nemáme,“ ocenil slovenský útočník soupeře.

I přes ne úplně příznivé počasí si našlo cestu do krásného fotbalového areálu mnoho příznivců. „Ať už u nás v Liberci, tak tady v Rozstání, nás taková návštěva na každé akci těší. Jsme jim za to vděční a těšíme se na sezónu,“ uzavřel Faško-Rudáš