Dopolední fotbal je netradiční nejen pro fotbalisty Slovanu, ale i pro fanoušky. Tým trenéra Škorpila přesto věří, že na Žižkov přijedou liberečtí příznivci a pomohou hráčům bodovat. Mohou využít klubového zájezdu a být u toho.

Autobus pojede v 7.00 hodin z Hrádku nad Nisou, v 7.15 z Chrastavy a v 7.30 od stadionu U Nisy. Zájezd stojí 100 Kč, členové fanclubu zaplatí jen 50 Kč. V ceně není zahrnuta vstupenka. Zájemci se mohou hlásit ve fanshopu, přihlášky se přijímají ještě dnes.

S Viktorií Žižkov má liberecký celek v 1. lize na jejím hřišti poměrně vyrovnanou bilanci. Slovan čtyřikrát vyhrál, pětkrát prohrál a třikrát se body dělily. Na hřišti Viktorky se Liberečtí letos už jednou představili. Soupeřem ale byl FC Bohemians Praha a na tento zápas ve Slovanu nevzpomínají rádi, prohráli ho 0:2.

Hráče čeká autogramiáda v Nise

Hráče ligového týmu čeká ještě jedna „šichta“ – v sobotu 8. listopadu, se budou podepisovat v nově otevřeném Obchodním centru Nisa. Spolu s fotbalisty bude na místě i stánek Slovanu s upomínkovými předměty za zvýhodněné ceny.

Podepisovat se budou hráči Hauzr, Papoušek, Kerić, Frejlach, Polák a Vulin. Autogramiáda proběhne v prvním patře OC Nisa u pódia (nejbližší vstup je u spodního parkovacího domu). Autogramiáda začne v sobotu okolo jedenácté hodiny a k dispozici na ní už budou nové kartičky hráčů. (lv)