Má pravdu. Teprve zítřejší odveta na Štadiónu pod Dubňom (začátek v 19.30 hod.) rozhodne o postupujícím do prvního kola hlavní soutěže. Slovan musí k postupu vyhrát a dát minimálně dva góly.

Liberečtí vyrazí do Žiliny autobusem, který vyjede ve středu 27. srpna v 8.00 hodin ráno od stadionu U Nisy. Na rozdíl od svého protivníka pojedou po zemi, Žilina přicestovala k prvnímu zápasu letecky.

Ve výpravě Slovanu bude 20 hráčů. „Znamená to, že dva se budou muset posadit ve čtvrtek na tribunu,“ podotýká trenér Škorpil. Sestava pro zítřejší zápas zatím není určena. Sobotní ligové utkání s Plzní nepřineslo žádné zranění, stávající kádr odjede takřka kompletní. Pouze středopolař Vlasko, s nímž se do výpravy počítalo, má zraněné tříslo, takže nepojede. Na tribunu zřejmě usednou Gecov a Radek Dejmek.

Mužstvo bude ubytováno v žilinském hotelu Holiday Inn poblíž stadiónu. Trénink absolvuje dnes od 19 hodin na hlavní ploše a zítra hodinové rozcvičení od 11.15 na tréninkovém hřišti.

Domácí Žilina bude mít svůj trénink dnes od 18 hodin. V sobotu vyhrála ve slovenské lize nad Slovanem Bratislava gólem Rilkeho a je v tabulce na druhém místě za Košicemi. Odveta Poháru UEFA je pro ni „zápasem podzimu“.