Ve třetím ligovém kole nedávno Liberečtí skolili v Hradci soupeře 3:0 brankami Breznaníka (2) a Váchy, dnes se oba týmy utkají na libereckém stadionu U Nisy v 3. kole Ondrášovka Cupu. Hraje se od 18 hodin, v případě remízy přijde na řadu penaltový rozstřel (prodloužení se v domácím poháru nehraje). Zápas bude řídit trio rozhodčích Paták, Moláček, T. Kovařík.

Dnešní soupeři chtějí napravit nezdary z víkendového ligového dějství, kdy oba prohráli doma. Liberec 0:2 s Teplicemi, Hradec 0:1 s Příbramí.
Vzhledem k tomu, že o nadcházejícím víkendu se liga nehraje kvůli reprezentační pauze, lze předpokládat, že trenéři Šilhavý a Kotal nebudou nikoho šetřit a mužstva nastoupí v nejsilnějších možných sestavách.

Do 3. kola poháru se Liberec dostal po výhře v 2. kole 4:0 na hřišti druholigového Varnsdorfu, Hradec zdolal v Praze třetiligový Vltavín 2:1. Vítěz dnešního zápasu se v osmifinále, které se bude hrát v září a v říjnu již na dva zápasy, utká s lepším z duelu Převýšov – Slavia Praha. Děti do 6 let a i starší do 140 cm mají na dnešní utkání u Nisy vstup zdarma.