U17: Nový Bydžov - Liberec 0:5 (0:2)

Na umělé trávě měli Liberečtí jasně navrch, přestože v sestavě byli čtyři mladší hráči z U16. Liberec byl aktivnější a do poločasu měl kromě vstřelených branek šest dalších gólových šancí. Podobný průběh přinesl i druhý poločas, v němž přidal Liberec další tři góly. „Se slabším soupeřem nás trochu zlobily standardní situace. Jinak nastoupili čtyři mladší hráči a hráli výborně,“ uvedl trenér Pavel Čapek.

Branky: Ondráček 2, Vaněček, Knejzlík, Řehák.

Liberec: Doležal - Zítka, Broschinský, Linhart, Rydval - Ondráček - Bláha, Vaněček - Řehák, Bednář, Knejzlík. Střídali: Janků, Horňák, Oberreiter, Karaqi.

U16: Nový Bydžov - Liberec 1:7 (0:3)

Liberec hrál stále na polovině domácích a bylo jen otázkou, kolik gólů padne. Přestože hosté Bydžov jasně přestříleli (27:4), dali „jen“ sedm gólů. „Postrádal jsem větší hlad po gólech. Navíc jsme kvůli naší nesoustředěnosti dovolili domácím vstřeilt branku. Musíme se učit hrát naplno, za jakéhokoliv stavu,“ sdělil trenér Miroslav Holeňák.

Branky: Kukla 2, Barac 2, Antoš, Tomáš, Jakimič. Liberec: Zachoval - Macháček, Flesner, Pospíšil, Otta - Kejdana, Jakimič, Balík - Barac, Antoš, Kukla. Střídali: Tomáš, Šustr, Kašík, Šimek, Janků.