„Soupeř byl lepší, fotbalovější a vyhrál zaslouženě. Takže se naše situace nemění, je to stále stejné,“ uvedl trenér Martin Pěnička, který čekal vyrovnanější duel a určitě ne čtyřku s nulou.

Český Dub - Přední Kopanina 0:4 (0:1)

Byl to souboj patnáctého týmu se čtrnáctým, takže se teoreticky čekal vyrovnanější zápas. Jenže hosté se představili jako konsolidovaný a velmi dobrý celek. Od úvodu zatlačili domácí a dvacet minut vyvíjeli tlak na bránu. Domácí pak hru vyrovnali a snažili se. Dokonce měli i náznaky šancí, ale když soupeř vstřelil první gól, morálka na hřišti poklesla, protože bylo jasné, že vyrovnání je nad jejich síly. Po přestávce se Dub držel devět minut, ale inkasoval podruhé. Snažil se sice bojovat, ale po fyzické stránce přestali jeho hráči stíhat. Kopanina ovládla hru a přidala další dva góly.

Branky: 75. a 79. Santler, 37. Průša, 56. Peclinovský. Rozhodčí: Kapoun, ŽK: 3:2. Diváků: 30. Č. Dub: Kobachidzem - Valentin (62. Jandus), Tichý, Bílek, Daniel - Hon, Novák, Štraus, Hauer - Najman (22. Javůrek), Hubka.