PFC Český Dub - Dobrovice
4:2 (3:1)

„Chtěli jsme vyhrát, i když jsme měli spoustu zraněných hráčů. Sestava se sice lepila, ale všichni na hřišti bojovali a od první minuty se snažili zvítězit. Jsem rád, že i v této sestavě jsme získali tři cenné body, za což všem patří pochvala,“ uvedl trenér Martin Pěnička.

Od začátku vsadili domácí na aktivitu a za dvaadvacet minut vedli o dvě branky. To je samozřejmě hodně povzbudilo. Hosté pak snížili, jenže prakticky okamžitě inkasovali. To českodubští hráči předvedli parádní akci (Jíra – Němec), kdy zakončoval Benek.

Po změně stran se Dobrovičtí dostali zpět do zápasu, kdy Jiránek proměnil penaltu nařízenou za ruku. Jenže domácím se dařilo a po třech minutách vsítil svůj třetí gól Josef Němec a dosáhl tak hattricku. V dalším průběhu domácí hráli zodpovědně a soupeře nepustili do vážnější akce.

Branky: 10. z pen., 22. a 56. Němec, 39. Benek - 38. Vladyka, 53. Jiránek z pen. Rozhodčí: Novotný, Šob, ŽK: 2:2. Diváků: 60. Český Dub: Koba Kobachidze – Regenermel, Melka, Suchomel, Krasnický - Jiránek, Benek, Krejčík (84. Pečínka) - Bernát (71. Ševčík), Jíra, Němec.