Kvalitní vstup do soutěže mají Rynoltice, které i zásluhou střeleckých schopností Romana Zeidlera vstřelily deset gólů. Nová Ves měla domácí premiéru a nováčkovi z Bulovky dala pět gólů, když tři nasázel Tomáš Holub. Chrastava potvrdila, že má velmi dobrý tým a zvítězila v Bílé, Rozstání si poradilo s Vratislavicemi a ve východní skupině získaly Ruprechtice první bod.

Hrádek B - Doksy B 3:6 (1:4)

Na všechno stačil jeden hráč Kýček z mužstva hostů, který vstřelil domácímu béčku pět gólů. Jeho galapředstavení začalo v 10. a skončilo v 82. minutě. Tři branky však padají na vrub špatné domácí obrany, která byla jako ementál. Hosté vedli až 5:1 a navíc nastřelili tyč. Hra domácích nebyla nejhorší, ale koncovka byla jalová jedna střela skončila na břevně a druhá na tyči. Hosté dohrávali bez vyloučeného borce, přesto stihli vstřelit jeden gól, na který domácí odpověděli také jednou povedenou střelou.

Branky: 38. Šulc z pen., 66. P. Rob, 89. Vinš - 10., 17., 38., 55. a 82. Kýček, 20. Měšťan. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 3:2, ČK: 73. Měšťan (D). Diváků: 60. Hrádek: M. Rob - Vinš, Dočekal, Marek (58. Novák), Scheufler - Koleno, Holec, Jan Černohorský, Jiřišta (64. Š. Fujáček) - P. Rob, Šulc (75. Bobvoš).

Rozstání - Vratislavice 2:0 (2:0)

Po několikaminutovém oťukávání bylo jasné, že navrch budou mít domácí, kteří byli lepší. Ve 21. minutě vybojoval míč domácí Drbohlav a z dálky „angličanem" překonal Příhodu v bráně. Ve 37. rozehráli hosté míč od brány, obránce jej podcenil, takže mu ho Pomeisl vypíchl a jeho následnou přihrávku proměnil Smrž na 2:0. V dalším průběhu lepší Rozstání zahodilo řadu šancí, zejména pak dvakrát Roll a Passian. Domácí měli převahu a hosté prakticky vážněji Kotlára neohrozili.

Branky: 21. Drbohlav, 37. Smrž. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Rozstání: Kotlár - Čihula, Štajer, Jíra, Botka (59. Mikeš) - Jirouš (46. Pavlů), Drbohlav, Passian, Smrž - Pomeisl (74. Zerák), Roll. Vratislavice: Příhoda - Šidák, Jiskra, Hůza (54. Gebrián), Koutský (65. Štefan) - Žabka, D. Štěpánek, Vrána, Valenta - Házi, Šifta.

Bílá - Chrastava 1:4 (1:3)

Hosté se představili jako fotbalovější tým a celkem snadno si vytvářeli brankové příležitosti. Naopak Bílá předváděla upracovaný fotbal a měla jen dvě šance. Kvalitnější hosté se dostali do vedení M. Rozmajzlem a za půl hodiny vedli 2:0 po trefě Cusnira. Pak domácí Kotrman proměnil penaltu a vypadalo to, že se Bílá nadechuje k náporu. Jenže ji okamžitě zchladil třetím gólem Suk. Ve druhém poločase dělal domácím největší problémy Suk, který svůj výkon korunoval druhou trefou v závěru zápasu.

Branky: 38. Kotrman z pen. - 40. a 79. Suk, 16. M. Rozmajzl, 31. Cusnir. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 2:1. Diváků: 100. Bílá: Vítek - Linke, Bílek, Kotrman, Jiránek (75. Škoda) - Müller, Bulíř, Ludvík (78. Zelinka) -  Rubáš, Kauška. Chrastava: Kosař - P. Rozmajzl, Šipula, M. Rozmajzl, Bartoš - Cusnir, Beneš, Vávra, Mazánek - Procházka, Suk.

Horní Police - Rynoltice 2:5 (0:2)

Zápas byl jednoznačnou záležitostí pro hosty, kteří zaslouženě vyhráli. Hned ve 3. minutě Jan Vacek orazil břevno a dorážku dostal do brány. Ve 4. měl šanci M. Kotek, pak Zeidler. Domácí poškádlili brankáře jen ve 20. minutě. Hosté měli vývoj utkání pod kontrolou a po kombinaci zakončil na 2:0 Zeidler. Stejný muž ve 47. dopravil centr do sítě potřetí. V 53. Jan Vacek vystihl malou domů a bylo 4:0 pro Rynoltice. V 67. dostal míč za obranu od Ptáčka Zeidler a bylo 5:0. Po jasném vedení hosté polevili v koncentraci a dovolili domácím dva protiútoky, které skončily gólem.

Branky: 73. a 78. D. Kalina - 44., 47. a 67. Roman Zeidler, 3. a 53. Jan Vacek. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 1:2. Diváků: 60. Rynoltice: M. Kubínek - Spurný, Stejkoza, Jar. Vacek, Šimon - Borsuk, Ptáček, M. Kotek st., Pudil (58. T. Vacek) - R. Zeidler, Jan Vacek.

Nová Ves - Bulovka 5:2 (3:0)

Domácí ve slavnostní atmosféře znovuotevření svého stadionu začali pěkně od podlahy a ve 3. minutě vedli 2:0. Vždy po akcích Novotného zakončoval přesně Tomáš Holub. Ten měl i další šanci, navíc Řezka trefil spojnici a Novotný břevno. Ve 43. unikl T. Holub a jeho přihrávku využil Řezka. Těsně před poločasem se vyznamenal domácí Martin Kverka v brance, ale zranil se, takže se do brány přesunul M. Holub. A právě při spolupráci Svobody s M. Holubem vznikl šum, který využil hostující Smolný ke snížení stavu na 1:3. Hosté ožili a dokonce kopali penaltu, kterou však Potoč nedal. Nedáš dostaneš! Hned z kontru dal T. Holub čtvrtý gól a byl z toho hattrick. Domácí byli lepší, ale Řezka v jasné pozici selhal. Ale napravil svůj výpadek po akci T. Holub, kdy zasunul míč do prázdné branky na 5:1. V závěru ještě gólman Zajíček ukázal všem, jak se proměňují penalty (2:5), aby si domácí Štefan a pak také Bartůněk na něm vylámali zuby ve svých šancích.

Branky: 2., 3. a 56. T. Holub, 43. a 75. Řezka - 50. Smolný, 86. Zajíček z pen. Rozhodčí: Kovářová, ŽK: 3:2. Diváků: 200. N. Ves: M. Kverka (46. Jakub Štefan) - J. Martínek, Řezka, Novotný, M. Holub - Turek, Kobliha (68. Bartůněk), Opatovský (85. Čermák), Dobiáš - Svoboda, T. Holub. Bulovka: Zajíček - Lengál, Zbořil, Capulič, Franc - Potoč, Tůma (46. Smolný), Eiman, Pavlů (75. Kovařík) - Hanisch, Židuljak.

Rokytnice - Ruprechtice 2:2 (0:2)

Hned v 1. minutě šli dva hráči Ruprechtic na domácího beka, ale špatně situaci vyřešili. Hosté měli navrch a v 16. Průcha vyslal do brejku Antoše, který udělal i kličku brankáři 0:1. Domácí hráli kopanou na dlouhé míče, dvakrát je podržel gólman, jednou mu pomohla tyč. Ve 44. poslal Rampáček dlouhý míč do vápna, kam si naběhl Vrtal a bylo 0:2. Ve druhé půli již domácí přidali a Ruprechtičtí hráli jen na brejky. V 68. si hosté nepohlídali při trestném kopu Málka, který z voleje snížil. V 74. měl Antoš na noze jistotu tří bodů, ale střelu namířil do břevna. V 83. domácí Brož vypálil zpoza vápna a srovnal na 2:2. Pak ještě Ruprechtice mohly zvrátit Vrtalem, ale ten přestřelil a v posledních vteřinách šel do centru nedůrazně Kusebauch.

Branky: 68. Málek, 83. Brož - 16. Antoš, 44. Vrtal. Rozhodčí: Mikule. Diváků: 80. Ruprechtice: Vavřich - Šimek, Macaj, Rampáček, Tichý - Vrtal, Šrůtek, Průcha, Velek - Kusebauch, Antoš.

Zbývající výsledky: Bukovany Dubice 0:6, Velký Valtinov Staré Splavy 1:3, Mšeno B Železný Brod B 2:3, Držkov Lučany 1:3, Plavy Rovensko 3:1, Víchová Nová Ves 2:3, Velké Hamry B Jenišovice 1:3, Kokonín Zásada 0:0.