Od začátku se začaly zastřelovat domácí Petráčková a Matějková, ale jejich střely v síti hostů neskončily. V 18. minutě našla Nováková centrem na zadní tyč Bouškovou a té nezbylo nic než balón usměrnit do sítě na 1:0.

Ve 22. krásně obešla několik protihráček Matějková, jenže následně Nováková vyloženku zahodila. O minutu později se poprvé potkala s míčem domácí brankářka Řezáčová, která po zbytek zápasu moc práce neměla.

Ve 27. minutě vystihla výkop hostů Petráčková a duchapřítomně z 18 metrů uklidila svým pověstným bodlem na 2:0. Další minuty zápasu se odehrály pod taktovkou domácích, ale velké nepřesnosti v rozehrávce a aktivní obrana Trutnova nedovolily už skórovat, i když několik šancí Novákové a Kotkové po gólu volalo.

Také druhý poločas přinesl stejný obraz hry. Ostřelování branky hostí postupně zkusily snad všechny hráčky Slovanu, ale až v 66. minutě uklidila nahrávku Svobodové Jarchovská do těch správných míst – 3:0. V závěru se prosadila Matějková, když nejdříve prošla přes celé hřiště a do tutovky poslala Sittovou. Ta skórovat odmítla, takže Matějková o pár minut později rozhodla sama. To se přesně trefila ze dvaceti metrů na konečných 4:0.

„Tým podal kvalitní a zodpovědný výkon. Soupeře jsme do vážnější šance nepustili, přesto naše hra postrádala určitou lehkost. Akce byly upracované a řadu šancí nedokážeme proměnit. Pochvalu si zaslouží celý tým za kolektivní pojetí, kombinační hru a nasazení po celé utkání,“ hodnotil výhru domácí trenér Miroslav Pižl.

Branky: 18. Boušková, 27. Petráčková, 66. Jarchovská, 84. Matějková. Slovan: Řezáčová - Prokopová (46. Kovářová), Svobodová, Pižlová, Košková - Filingerová (68. Bistiaková), Matějková, Nováková, Kotková – Petráčková (46. Jarchovská), Boušková (75. Sittová).