Trenér hostů Petr Haunold měl problémy se sestavou, v níž chyběli čtyři hráči základu (zraněný špílmachr Pošmourný byl jen na lavičce). Novými muži na hřišti v barvách Doubí byli Kowalik (z Heřmanic), Fronc a Stránský z Vesce.

Jilemnice - Doubí 3:1 (1:0)

Na kvalitním trávníku se hrál vyrovnaný fotbal, v němž sice mělo Doubí místy navrch, ale gólově se neprosadilo. Hned v 8. minutě běžel hostující Haunold sám na branku, byl sražen, ale k překvapení všech obdržel po zapískání od rozhodčího žlutou kartu. Na druhé straně zastavil Stránský domácího útočníka ve vápně nedovoleně a byla z toho penalta a 1:0 pro Jilemnici.

Domácí balony sice jen nakopávali, ale vedení si dokázali udržet, i když Haunoldova hlavička byla slibná. Kombinačně lepší Doubí se dále do vyložených šancí nedostalo. Šest minut po změně stran vyrobili hosté tragickou chybu v rozehrávce, po níž se domácí prosadili gólově podruhé. Potom ještě Tonev efektně zlikvidoval střelu k tyči, ale to začalo mít Doubí navrch.

Zradičkovu střelu zachránil gólman na roh, a po něm se k míči dostal Hauer a nekompromisní střelou snížil. Hosté po brance vsadili na útok, otevřeli hru a mysleli na bod. Jenže únik domácího Horáčka do otevřené obrany znamenal konec šance na bodový úspěch.

Branky: 14. z pen. a 51. Princ, 82. Horáček - 72. Hauer. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Doubí: Tonev - Stránský (46. Zradička), Páral, Kowalik, Šikýř - Suchan, Hauer, Fronc, Kozák - Šlambor (52. Vondrášek), Haunold.