Doubí vede soutěž o dva body

Liberecký kraj - otbalová III. třída:Machnínu dochází dech, protože ve Stráži chytil sedmičku

19.10.2012

DOUBÍ JDE DO ČELA. V záběru je Jan Ďuriš z Bílého Kostela B, za ním Daniel Kotek.Foto: Deník/Petr Šimr

V jižní skupině soutěže se vyhouplo do čela Doubí B, které porazilo béčko Bílého Kostela. Zklamali výkonem machnínští a také Vesečtí. V severní skupině vedou o tři body Hejnice B, které se dost trápily s poslední Bulovkou B. Schyluje se podle našich informací k odhalení „černocha", který nastupoval sedm zápasů na cizí registraci. Zatím neprozradíme klub, ale nebude jediný. Smůla je, že na dotyčného se to provalilo.

Chrastava B - Vesec 2:2 (1:1). Hosté přijeli jako vedoucí celek soutěže, ale nakonec pobrali jediný bod. A navíc dohrávali bez vyloučeného gólmana.Branky:Jahoda, Farkaš Hůlka 2. Rozhodčí: Svinka, ŽK: 1:3, ČK: 82. Buchta (V), 50 diváků.

Branžež - Vratislavice B 1:1 (1:1). vedoucí gól domácího Veselého zareagoval po šesti minutách hostující Klíma. Rozhodčí: Šisler, ŽK: 0:1, 20 diváků.

Stráž B - Machnín 7:2 (2:1).Stínem jasného duelu byl zlomený nos gólmana Jiřího Kittnera již v 6. minutě. Hosté stihli ještě vyrovnat na 1:1, ale moc toho pak nepředvedli.Branky:Hruboň 4 (1 z pen.), Budský, Valášek, Procházka Buchvald ml., Zbořil z pen. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 2:2, 150 diváků.

Český Dub Chotyně 5:2 (4:1). Hosté přišli brzy o jednoho hráče, a toho dokázali domácí řádně využít.Branky:Škoda 2, Imrich, Havlík, Plašil Zeman, Mrhač. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 2:0, ČK: 18. Postl (Ch), 80 diváků.

Žibřidice - Camel 1:1 (0:0). Velbloudi byli nakonec s kvalitními domácími rádi za bod.Branky:Danczi Janků. Rozhodčí: Pelikán, ŽK: 0:1, 100 diváků.

Doubí B - Bílý Kostel B 3:1 (1:1). Cílevědomější domácí šli za výhrou, kterou podpořili góly Zeman, Kosiewicz a Slavík. Za hosty vyrovnával Novák. Rozhodčí: Pavlů, ŽK: 3:2, ČK: 89. Karlík (D), 50 diváků.

Zdislava -  Pěnčín 1:4 (1:1). Domácí sice dřeli, ale hosté byli fotbalovější zejména po změně stran.Branky:Peřina Minář, Kulhánek, Matějíček, Ždárský. Rozhodčí: Zoufalý, ŽK: 0:2, 30 diváků.

Pertoltice Jokers 3:3 (1:2).V bitvě nechtěl nikdo prohrát a domácí nakonec dotáhli náskok tři minuty, když hráli o deseti.Branky:Minárik 2, Krivčík Slivinskij 2, Kvapil. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 2:3, ČK: 61. Čejka (P), 60 diváků.

Nové Město B Víska 1:0 (0:0).Trápení domácích ukončil až v 76. minutě Roman David z penalty. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 3:2, 30 diváků.

Oldřichov Krásná Studánka B 2:4 (0:4).Střelec Petr Kahl má své roky, ale přesto dokázal čtyřikrát skórovat. Za domácí korigovali A. Vrňata a Kocourek. Rozhodčí: Frýda, ŽK: 4:1, 30 diváků.

Hejnice B - Bulovka B 3:1 (1:1). Žádná lehká záležitost pro domácího favorita, přesto však dokázal nad posledním zvítězit.Branky:Kobr 2, Přibyl Votrubec. Rozhodčí: Filipi, 50 diváků.

Dolní Řasnice - Raspenava B 3:1 (1:0). Vladimír Andrš zničil hosty hattrickem. Za Raspenavu se trefil jen Mleziva. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 1:1, 30 diváků.

Bílý Potok - Kunratice 1:4 (0:2). Za domácí byl přesný v koncovce pouze Petříček, zato za hosty hned dvakrát Provazník, dále Pospíchal a Götz. Rozhodčí: Špecián, 50 diváků.