Mimoň - Frýdlant 3:2 (2:1)

Domácí začali lépe a v 6. minutě skóroval po rohu volný Feher hlavou. Za šest minut ale Frýdlant vyrovnal, když brankář Jelínkovu střelu vyrazil, ale proti dorážce Coufala byl krátký. Ve 20. kopali domácí z poloviny trestný kop, který Götz vyrazil jen k Leitnerovi, a ten ho propálil. Domácí byli oproti Frýdlantským bojovnější, ale další šance nebyly.

Ve druhém poločase se Frýdlant víc snažil, ale do šancí se nedostával. Mimoň byla stále aktivní a napadala rozehrávku hostů. V 60. nastala po trestném kopu do vápna Frýdlantu mela, v níž se dokázal zorientovat nejlépe Feher a zvýšil na 3:1. Za pět minut rychle vhodil aut Šindler na Coufala, který zatáhl míč do vápna a zpětným centem našel Lachmana - 3:2. Frýdlant se pak tlačil dopředu, ale stále si musel dávat pozor na nebezpečné a rychlé brejky zejména Smoly. Ale gól nepadl ani na jedné straně.

Branky: 6. a 60. Feher, 20. Leitner - 12. Coufal, 65. Lachman. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 1:0. Diváků: 100. Frýdlant: Götz - Bartoš, Stejskal, Melichar, Závěta (70. Marek) - Záruba, Folda, Lachman (82. Štrbák), Jelínek (50. Kutílek) - Šindler, Coufal.

Doubí - Velké Hamry 2:3 (0:1)

S vedoucím týmem soutěže hrálo Doubí vyrovnanou partii, která se odbývala většinou ve středu hřiště. V 5. minutě slibně vystřelil domácí Haunold. Hamry se osmělily od 25. minuty a měly několik průniků. Ve 33. vyrazil Svinka trestný kop, ale dobíhající Horna dokázal míč dorazit do sítě. Tři minuty po přestávce lovil doubský gólman míč ze sítě podruhé, když trestný kop prošel chatrnou zdí. V 56. šli čtyři hráči Doubí na dva beky, ale Horoščák nezakončil.

Hned na to následoval protiútok hostů a bylo 0:3. Jejich radost okamžitě z výkopu trochu zmrazil Vondrášek, který si všiml, že brankář je daleko od branky. A přehodil ho. Doubí se následně tlačilo více do útoku a Horoščákův pokus šel jen těsně nad. V 71. měl Vondrášek dobrou šanci po svém průniku do vápna. Hned minutu poté zpracoval centr Horoščák a snížil na 2:3. Po pěti minutách pálil ze dvaceti metrů Fronc, jenže míč šel kousek nad břevno. To byla poslední možnost Doubí, protože ve zbylém čase si Hamry výhru zkušeně pohlídaly.

Branky: 58. Vondrášek, 72. Horoščák - 33. D. Horna, 48. Zajíček, 57. Mihálik. Rozhodčí: Klimt, ŽK: 3:4. Diváků: 60. Doubí: Svinka - Bursa (64. Kabát), Suchan, Martínek, Kozák - Fronc, Bláha, Stříbrný (42. Vondrášek), Valentin - Horoščák, Haunold.

Nová Ves - Stráž n. N. 1:0 (1:0)

Ve vyrovnaném utkání na trávě v Mníšku se napřáhl ve 26. minutě domácí Vávra a střela k tyči překonala jinak výborného gólmana Schölera. Ves však mohl záhy zchladit Žoček, jenže jeho rána otřásla břevnem. Ve 35. minutě unikl hostující Havlíček a gólman Zahradník mu jeho gólovku jen zázračně vykopl. V 50. si vylámal zuby na Schölerovi domácí Abraham a v 75. ještě Řezka. V 80.

Cusnir v šanci domácích zbytečně otálel, takže Schöler opět zachránil. Domácí sice jednogólový náskok nepotvrdili, ale byli velmi šťastní za tři body, které je sunou ven z problémů.

Branka: 26. Vávra. Rozhodčí: Ruček, ŽK: 2:0. Diváků: 80. N. Ves: Zahradník - Junek, Malaga, Novotný, Holub - Vávra, Svoboda, V. Kverka (46. Abraham), Dobiaš (46. Cusnir) - Řezka (75. Vondráček), Bartůněk. Stráž: Schöler - Valášek, Klucho, Lode, Skalický - Soukup (68. Dostál), Mrija, Oberreiter, Resl - Žoček (75. Herman), Havlíček.

Skalice - Vratislavice 4:1 (2:0)

Pětadvacet úvodních minut hrály Vratislavice velmi dobře. V 6. minutě Lang v tutovce minul míč, v 10. Drbohlav jen nastřelil brankáře a po trestném kopu Havlíček ve 14. hlavičkoval vedle a v 17. minutě se blýskl pěknou střelou Čermák. Hosté by si gól jistě zasloužili, jenže nebyli produktivní. Zato domácí ve 21. kousek za vápnem kopali trestný kop, který šel přes zeď do sítě.

Ve 34. mohl vyrovnat Smolák, ale zbytečně v šanci hledal spoluhráče. Skalickým se pak povedl dlouhý aut, po němž přišel centr a ve 38. minutě druhý gól. Po přestávce střílel zblízka na branku Smolák, jenže trefil jen gólmana. V 55. minutě vznikl po centru Bíma závar, ale brankář vyrazil střelu mimo tyče. Domácí měli nebezpečné brejky, které dvakrát vyřešil Kubsch, ale ne ten ze 62. minuty, kdy ho překonal osamocený Nevrlý. Pak sice dobíhající Martin Dlabola nevídanou hlavičkou snížil, ale při závěrečném náporu Vratislavic utekli dva domácí hráči a Kazan dal do prázdné brány čtvrtý gól.

Branky: 21. a 85. Kazan, 38. Hlavinka, 62. Nevrlý - 79. Dlabola. Rozhodčí: Trdla. ŽK: 3:2. Diváků: 40. Vratislavice: Kubsch - Dlouhý, Rampáček, Belas, Čermák (85. Šturm) - Lang, Bím, Koudelka, Drbohlav - Horáček (53. Dlabola), Smolák (76. Jakub Štefan).