Dorostenecké derby pro Jablonec

Jablonec - Ve fotbalové extralize dorostu U19 prohrál Slovan Liberec v krajském derby dost ošklivě v Jablonci. „Jablonečtí ve svých gólových situacích šli důrazně a kvalitně. Na rozdíl od nás. Výsledek je krutý, a neodpovídal hře, i když výhra Jablonce je zasloužená," potvrdil trenér Miroslav Holeňák.

31.3.2014

HOŘKÝ DEBAKL V DERBY. Slovan Liberec zklamal v Jablonci a nepomohl mu ani výkon kapitána Bláhy (uprostřed).Foto: Deník/ M. Bergman

Jablonec - Liberec 5:1 (1:1)

Hosté zaspali v úvodu a Jablonec hned v 6. minutě vstřelil gól. Ve vyrovnané hře měly oba celky po několika šancích, Liberec dokázal ve 22. minutě vyrovnat. To se od půlky dostal po individuální akci do úniku rychlý Kaiser a nezaváhal. Rozhodující pro vyrovnané derby byla 54. minutě, v níž Jablonec přidal druhý gól. Pak se Liberec jakoby splašil a útočil hlava nehlava, za každou cenu chtěl vyrovnat. Jenže to byla voda na mlýn domácích, kteří v 63. a 68. minutě skórovali po brejcích. Škoda, že za stavu 1:2 nebyl uznán gól Řehákovi, jenž rozhodčí viděli z ofsajdu. Nakonec Jablonec přidal v poslední minutě pátý úspěch do branky Konečného.

Branka Slovanu: Kaiser. Liberec: Konečný Zitka (68. Kukla), Linhart (78. Šimek), Šustr, Bělíček Polívka (54. Čuřík), Bláha, Otta (71. Pospíšil), Knejzlík Kaiser Řehák (75. Janků).

Ve středu 2. dubna hraje liberecký dorost v domácím prostředí městského stadionu proti pražské Spartě.

Autor: Redakce

31.3.2014 VSTUP DO DISKUSE
Požár části objektu Šamalovy chaty na Nové louce.
EXKLUZIVNĚ
14

Plameny vyšlehly na Šámalce. Odnesla to technická část

Bílí tygři Liberec. Archivní foto

Liberec narazil, v Pardubicích mu utekl začátek

Brali mě jako designéra, ne jen jako studenta, říká vítězka v Master of Crystal

Kamenický Šenov – Přinášíme rozhovor se studentkou Terezou Drobnou, která zvítězila v Master of Crystal.

/OBRAZEM/ Na univerzitě hrál k 17. listopadu Vladimír Mišík

Liberec – Vladimír Mišík zahrál studentům k jejich svátku. V zaplněné aule Technické univerzity vystoupil se svou kapelou Etc…

Zkoumají vzduch, co dýcháme

Liberecký kraj – Krajská hygienická stanice zveřejnila výsledky měření kvality ovzduší v České Lípě. Výrazné nebezpečí nehrozí, prostor pro zlepšení tu ale je.

FOTO, VIDEO: Jsem maloměstský člověk, říká multimilionář Horáček

Ústecký kraj – Podřipskou nemocnici s poliklinikou v Roudnici, Hospic Sv. Štěpána v Litoměřicích nebo Pivovar Monopol v Teplicích. Všechna tato místa navštívil spolu s redaktory Deníku prezidentský kandidát Michal Horáček.