„Zklamali jsme v koncovce a soupeř nám dal lekci z produktivity. Oni ze tří střel dali dva góly, my z osmi jen jediný," podotkl trenér Miroslav Holeňák.

Slovan Liberec - Jablonec 1:2 (1:1)

Úvodních dvacet minut domácí doslova prospali a nechali hosty hrát. Ti hned po deseti minutách vstřelili gól, když dokázali využít nedůrazu na straně a po následném centru a odraženém míči bylo 0:1. Po dvaceti minutách se Slovan rozehrál a přicházely i šance. Tři však nedokázali jeho hráči využít, až před poločasem to byl Doležal, který zakončil závar po akci Krejčího. Vypadalo to pro Liberec nadějně i ve druhé půli, a bylo jen otázkou času, kdy to tam spadne. Jenže nespadlo, protože gólman Repáň byl proti všem střelám Slovanu. Tlak sice byl, jenže vše bylo zakončeno bez úspěchu. A navíc se Jabloneckým povedl brejk, který skončil gólem. Marná snaha Liberce pokračovala až do samého závěru, nikomu se již nepovedlo dopravit míč do sítě.

Branky: 43. Doležal - 10. Houser, 78. Nesládek. Liberec: Konečný - Čuřík, Šustr, Pospíšil, Bělíček - Doležal (75. Kukla), Machuča, Blažek (60. Barac), Krejčí Micovčák - Knejzlík.