Nahrávám odpočet ...

Dorostenecký fotbal

LIBEREC– V předehrávce dorostenecké ligy remizoval Slovan Liberec v Mostě.

7.4.2007

Most – Liberec 1:1 (0:1), st. Začátek patřil s chutí hrajícím hostům. Hýřili pohybem a jejich přímočaré akce dostávaly domácí do úzkých. Ševčík v 18. po akci a centru Martana poslal Liberec do vedení. Další šanci neproměnil hlavou Trepera. Most byl nebezpečný ze standardních situací a hrál na své dva dvoumetrové útočníky. Ale liberecká obrana je do šancí nepustila. Druhý poločas začal náporem Mostu, který v 52. nastřelil tyč. V nepovedeném, 10minutovém úseku pak Most využil individuálních chyb na pravé straně Slovanu a po rohu a hlavičce srovnal skóre. Gól Liberecké „nakopl“ k větší aktivitě, ale čtyři šance nedokázali Martan a Ševčík zužitkovat. „Předvedli jsme hodně kvalitní výkon proti ambicióznímu soupeři. Chybělo nám však více štěstí v koncovce,“ uvedl trenér Petr Suchánek.
Slovan: Brojír – Novotný (60. Koželuh), Trepera, Matoušek (75. Vajda), Pajkrt – Štícha – Pechar (65. Borkovec), Kesner, Srkal – Martan, Ševčík.
Most – Slovan 1:1 (0:0), ml. Hosté podali nejhorší výkon jara, i když vstup do utkání měli dobrý. Během deseti minut však zazdili tři tutovky, a to se zřejmě projevilo v psychice. Kvůli ztrátám míčů se jim rozpadla hra a doslova si koledovali o gól. Ten přišel po přestávce, ale kupodivu Liberecké probral z útlumu. Za pět minut srovnal Rumler a dvacet minut bylo v jejich režii. „Byl to soupeř, kterého jsme měli přehrát. Vyšel nám začátek a konec zápasu,“ sdělil trenér Jiří Kaiser. Slovan: Královič – Haunold, Bělohoubek, Bartoš, Černý – Suk, Rumler, Krystan, Benek – Vojta, Beneš. Střídali: Šťastný, Buryánek, Scheidl, Pařízek.