Liberec - Pardubice 0:0. V bojovně laděném utkání byly Pardubice důraznější, přesto měl Slovan dvě stoprocentní šance. Šindelář nastřelil tyč a Beneš neuspěl. Také soupeř jednou nastřelil tyč.

Liberec - Jablonec 0:2. Slovan byl 25 minut sice lepší, ale Jablonec nebezpečnější dopředu. Ve 28. minutě po trestném kopu inkasoval Liberec prvně a za půl minuty nato opět. Tentokrát po rychle vhozeném autu a útoku středem, kdy bránící hráči zaspali. Ve II. půli měli Liberečtí za velké převahy čtyři naprosto jasné šance, ale ani jednou z nich neuspěli.

Liberec - Plzeň 1:4. Slovan totálně vybouchl a podal špatný výkon, když všechny góly obdržel po chybách ve středu obrany. Plzeň tak Liberec jednoznačně přehrála a jediný úspěch poražených vstřelil Benek.

Zápas o 7. - 8. místo: Liberec - výběr Bavorska 1:1, na penalty 3:4. Němci byli fotbalovější a od 15. minuty vedli po kombinaci. Slovan byl s přibývajícími minutami aktivnější a čtvrt hodiny před koncem z penalty za sražení Radačovského vyrovnal. Střelcem byl Šindelář. Přesto měli Liberečtí velké díry směrem dozadu, takže gólman Kanta řešil několik šancí po brejcích.

„Zklamali jsme výsledkově a také z výkonů hráčů jsme rozpačití. Ale je také pravdou, že hrálo deset hráčů ročníku 1992, to znamená o rok mladších. Čeká nás v přípravě hodně práce,“ potvrdil trenér Jiří Kaiser.
Turnaj vyhrál Jablonec před Hradcem Králové a Jihlavou.

Sestava Slovanu: Vaníček, Kanta - Koťátko, Novotný, Uzel, Soběslav, Beníšek, Kalát, Janáček - Kmoníček, Rozmajzl, Daniel, Malinský - Šindelář, Krajina, Radačovský, Beneš, Hartman.

Dorost je od dnešního dne na týdenním soustředění v Sedmihorkách, kde ve středu sehraje zápas s místním účastníkem krajského přeboru dospělých.V sobotu hraje v Mladé Boleslavi.