Slovan Liberec - Motorlet Praha 3:1 (1:1)

Domácí sice začali dobře, patnáct minut kombinovali, přesto hosté dokázali jít do vedení. Ale hned po rozehrávce se po pěkné kombinační akci a přihrávce Daniela trefil Jiroutek. Důležitým momentem v utkání byla šance Motorletu, který po trestném kopu a ve vyložené šanci nastřelil jen tyč. Pak se prosadil liberecký Beneš, který zakončil rychlou akci chytrou střelou, kterou začal gólman a přihrával Radačovský.

Osm minut před koncem výsledek pečetil Rozmajzl, který šel důrazem za prodlouženou hlavičkou Beneše. „Důležité vítězství proti druhému v tabulce. Cením si, že jsme se po inkasované brance okamžitě vrátili do hry,“ sdělil trenér Jiří Kaiser.

Branky: 11. Jiroutek, 65. Beneš, 82. Rozmajzl. Slovan: Kanta - Kmoníček (58. Radačovský), Soběslav, Uzel, Koťátko - Bína, Jiroutek (67. Šindelář), Malinský, Rozmajzl (86. Kraus), Daniel (78. Janáček) - Beneš.

Mladší dorostenci Slovanu rozdrtili Motorlet 6:1 (2:0). Branky: Černý 2, Šulc 2, Patka, Bouška. A trenér Josef Lexa mohl být spokojen.