Slovan Liberec - Pardubice 1:0 (0:0). V úvodu Liberec nevyužil tři šance, jeho herní projev byl dobrý. Ve druhé půli to byl fotbal jen o bojovnosti. Nakonec rozhodl duel Mpong, který proměnil křídelní akci Janošíka. Pardubičtí měli dva nebezpečné pokusy po rozích, ale ty pozorný Zoul zlikvidoval. „Doplatili jsme na špatné finální řešení našich akcí. Vítězství jsme doslova ubojovali a vydřeli,“ uvedl trenér Josef Lexa.

Liberec: Zoul - Vasilko, Patka, Čeřovský, Bady - Černý, Ondráček, Bouška, Matějka, Janošík - Lukes. Střídali: Trnka, Mpong, Chmelík, Káva, Novotný.

Jablonec - VTJ Rapid Liberec 7:1 (3:1). Zápas sice začali hosté skvěle, když v 15. vteřině vstřelil gól O. Diviš. Jenže pak přišel vlastenec VTJ a vyrovnání. Následovala penalta a před poločasem domácí trestali chybu na 3:1. Ale VTJ Rapid sehrál velmi dobrou partii. Bohužel krátce po přestávce inkasoval z druhé penalty a za dvě minuty bylo již 5:1. Hosté se poté nevzmohli na odpor. Jablonec přidal další dva góly. „Do poločasu to byl dobrý zápas a náš výkon vypadal slušně. Jenže námi hodně otřásly tři slepené góly a bylo po fotbale,“ potvrdil trenér Michal Matouš.

VTJ Rapid: Buchta - Slatinka, Jukl, Kopic, Svoboda - Vodička, Kotek, Michalík, O. Diviš - V. Diviš, Jícha. Střídali: Sonntag, Mečíř, Vagner, Vondrák.