„Konečně jsme zabrali. Zahráli jsme velmi dobře v defenzivě, ale v ofenzivě jsme až tolik nebezpeční nebyli," potvrdil trenér Miroslav Holeňák.

U19: Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)

Od začátku to byl velký boj. Pozorná defenziva domácích nepouštěla favorita do větších šancí. Liberec hrál poctivě, obětavě a čekal na svoji příležitost. Hosté se tak dostávali ke střelám ze střední vzdálenosti, a ty pochytal Kubát. Po přestávce Knejzlík vrátil dlouhý míč na Polívku a ten hlavou protáhl brněnského gólmana. Utkání dál bylo bez vyložené šance na obou stranách. Po hodině hry byl vyloučen domácí Šustr, přesto Liberec neslevil, po brejku se dostal do úniku Polívka a střelou k bližší tyči rozhodl zápas. Proti oslabenému soupeři se Brno neprosadilo, když zejména oba stopeři drželi dobře celou obranu. „Bylo to ubojované a vydřené vítězství. Body jsme potřebovali už jako sůl," přiznal Holeňák.

Branka: 75. Polívka. Rozhodčí: Hrubeš, ŽK: 5:0, ČK: 63. Šustr (L). Liberec: Kubát - Čuřík, Zitka, Janků, Chlumecký - Šustr -Kaiser (87. Jakimič), Ondráček (90. Kukla), Otta (85. Linhart), Knejzlík (90. Barac) Řehák (46. Polívka).