Liberec - Mladá Boleslav 2:3 (0:2)

Zatímco Liberec měl k dispozici dva hráče ligového kádru (Micovčák a Heppner), soupeř rovných pět.
A právě kapitán domácích Erik Micovčák měl první poločas smůlu. Nejprve ve skvělé brankové příležitosti v 17. minutě zblízka selhal. Podobně byl marný při zahrávání penalty za stavu 0:1, kterou neproměnil. Ta se kopala za faul na Kazdu. Hostům patřil úvod, v němž zahrávali řadu standardních situací. Po jednom z rohových kopů míč trestuhodně propadl a Klobása neměl v koncovce problém. Místo srovnání stavu z penalty přišel v závěru půle druhý gól Boleslavi. Domácí v rozestavení 4 - 3 - 3 po přestávce zabrali a srovnali na 2:2. Podobně však jako jejich ligové áčko, bezprostředně po srovnání inkasovalo potřetí. Za faul z penalty. „Třetí chybou jsme se popravili,“ dodal smutně Papén.

Branky: 52. vlastní, 60. Micovčák - 26. Klobása, 41. Novák, 63. Ladra z pen. Rozhodčí: Ginzel, ŽK: 1:3. Liberec: Franc – Baláž (46. Blažek), Lehoczki, Kvída, Heppner - Prokš, Kristian (80. Lábek), Kazda (66. Michalec) - Petr, Micovčák, Gembický.