Uskuteční se na tamním hřišti zítra, v neděli 8. července 2012 od 17.00 hodin. Po Slovanu Liberec a Spartě Praha letos fotbalisté Zdislavy přivítají výběr hráčů All Stars Team.

Marek Vít přiveze opravdu nabitý team. Nabitý jmény a fotbalisty z Eura 1996, ale i dalšími známými osobnostmi. Jiří Novotný, Horst Siegl, Vratislav Lokvenc, Lumír Mistr, Martin Frýdek, Petr Kouba, Miroslav Baranek, Karol Dobiaš, Josef Pešice, Vladimír Táborský, Jan Berger a další.

Jako tajnou zbraň veze All Stars Team herce a baviče Pavla Trávníčka, který zpestří fotbalové i pofotbalové dění.

Již tradičně se po fotbalovém utkání bude konat podpisová akce s hráči All Stars Teamu. Všichni budou mít možnost se vyfotografovat s hvězdami zeleného pažitu.

FC Licon Zdislava připravuje také překvapení, a to v posilách, které se objeví v jeho týmu.

Svátek bude opět moderovat Jan Žíla z rádia Dobrý Den. Jako hosté fotbalového svátku se objeví pánové Petr Forman a Luděk Zelenka.

Poločasový prostor vyplní děti SDH Zdislava v útoku na cíl a hasičský zásah na hořící cíl (děti 8-10 let). Vstupné je dobrovolné, občerstvení zajištěno.

Partnery 3. Fotbalového svátku jsou: LICON Liberec, AMT-autosklo, Progres Liberec s.r.o., Elektro Jaroslav Karásek, Rádio Dobrý den, Rádio Evropa 2.

Zdislavský klub zve všechny: přijeďte se podívat a povzbudit hráče.

Fotbalový klub ve Zdislavě vznikl v roce 1946 pod názvem TJ Slovan Zdislava, později působil pod názvy Sokol Zdislava a FK Zdislava.

Dnem 1. 9. 2011 vstoupil do klubu generální sponzor LICON Liberec, zastoupený majitelem firmy Martinem Knihou, který se tímto stal zároveň i prezidentem klubu.

LICON Liberec s.r.o. je firma, která se zabývá výrobou a instalací topenářských těles nové generace.

„Ve Zdislavě bydlím už pěkných pár let a zpovzdálí jsem sledoval proměnu fotbalového týmu. Z totálního otloukánka a outsidera, kam se jezdilo automaticky pro body, se postupem času stal tým, se kterým hrát není pro soupeře jednoduché. To jsou důvody, proč jsem se stal hrdým sponzorem FC LICON Zdislava," uvedl Martin Kniha.

Velkou chuť dostal klub k pořádání letních fotbalových svátků, první z nich se již v roce 2010 podařilo zrealizovat. V prvním svátku ve Zdislavě přivítali výběr staré gardy Slovanu Liberec, v roce 2011 přijela stará garda Sparty Praha. Letos je tedy naplánovaný již zmíněný All Stars Team s řadou bývalých reprezentantů.