Chrastava prospala první půli, ve druhé sice přišlo zlepšení, ale také jediný gól. Ruprechtice získaly další tři body a jsou v klidném středu. Habartice podlehly v České Lípě jediným gólem, ale ten je srazil na samé dno tabulky.

Ruprechtice - Dubá 3:1 (2:1)

Domácí měli na umělé trávě stálou převahu, ale gól vstřelil až po sedmnácti minutách Kocián, který dorazil do prázdné brány centr zprava. Za dalších dvanáct minut bylo 2:0, to si dali nešťastní hosté branku sami, když centr zleva před Dědičem špatně zasáhl bek. Hosté míče jen nakopávali, proto ani žádnou šanci neměli. Až ve 43. stáhl Urban útočníka hostů ve vápně a Mydlář byl tím správným katem na 1:2.

Podobný průběh měl i druhý poločas, kdy přece jen hosté byli odvážnější. Domácí o to víc, ale zbrkle a hlavně nepřesně stříleli. Šancí na gól byla spousta, ale zaměřit přesně neuměl nikdo. V 80. se trestný kop Kociána odrazil od břevna, a tak se ujal až v závěru rohový kop, na který si dokázal naběhnout Dědič a definitivně rozhodl.

Branky: 17. Kocián, 39. Beneš vlastní, 88. Dědič - 43. Mydlář z pen. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 2:1. Diváků: 20. Ruprechtice: Jirák - Viktora, Tichý, Šrůtek, Morávek - Urban, Vrtal, Průcha, Kocián - Dědič, Kusebauch (89. Košek).

Stráž p. R. - Rozstání 3:1 (1:0)

Přestože hrál poslední s prvním, na hřišti byla vidět jen územní převaha favorizovaných hostů. Úvod nic nepřinesl, ale v 7. minutě domácí Roll z trestného kopu obstřelil zeď a poslal domácí do vedení. Rozstání dál mělo převahu, ale střelecky bylo jalové, navíc jeho snaha končila před velkým vápnem. Naopak si muselo dát pozor na brejky domácích.

Převahu mělo Rozstání i v rohových kopech, ale ty nedokázalo využít. Ve druhém poločase zachybovali hosté při malé domů. Slabou hlavičku doběhl Věchet a lacino skóroval. Produktivitu předvedla Stráž v 69., kdy ránu gólman Sluka jen vyrazil a Roll neměl v dorážce problémy. Vedoucí tým soutěže tak „tekl“ na hřišti posledního o tři branky. O čestný úspěch hostů se nakonec musel postarat střídající Dobrovolný, protože ostatní střelecky vyhořeli.

Branky: 7. a 69. Roll, 53. R. Věchet - 89. Dobrovolný. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 1:1. Diváků: 100. Rozstání: Sluka - Mikeš, Štajer, Botka, Kochan - Jirouš, Pomeisl, Jíra, Zerák (69. Tvrzník) - Pavlů, Čihula (84. Dobrovolný).

Rynoltice - Hrádek B 3:2 (1:0)

Ve vyrovnaném duelu se hra přelévala mezi šestnáctkami, ale zároveň se také hrálo dost tvrdě. První šanci měli domácí ve 13. minutě, kdy přihrávku Jaroslava Vacka usměrňoval hlavou Stejkoza. Za tři minuty hosté ztratili míč, Tomáš Vacek nahrál doleva, odkud pálil přesně Brauner. A stále pokračoval boj o vápna. Ve 37. se dostal Brauner před brankáře, ale ten mu kličku vystihl. Po přestávce byl Hrádek aktivnější a hned ve 48. měl nebezpečnou střelu.

V 55. domácí odkryli stranu, ze které přišel centr a v dorážce gólový Šulc. Fotbal byl stále plný soubojů, ale po osmi minutách v koncovce nezklamal osamocený Brauner a domácí znovu vedli. Za další dvě minuty trestný kop proletěl vápnem hostů a u zadní tyče dorážel Stejkoza do brankáře a od něj skončil míč v síti. Domácí si oddechli, ale nic nebylo hotové. Hrádek se dál snažil a výsledkem byla nastřelená tyč. A v samém závěru po ostrém centru soupeře si obránce dal vlastence. Hosté pochopitelně spěchali za plichtou, ale ta se přes veškeré snažení nekonala a navíc ještě přišli o vyloučeného hráče.

Branky: 16. a 63. Brauner, 65. Stejkoza - 55. Šulc, 90. vlastní. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 5:4, ČK: 90. Stránský (H). Diváků: 60. Rynoltice: Kopecký - T. Vacek (88. Šimon), Stebelský, Borsuk, Švarc - Jos. Kubínek, Steklý, Pudil, Stejkoza (85. Šálek) - Jar. Vacek, Brauner. Hrádek: Rob - Dočekal, Marek, Scheufler, Kozák - Stránský, Černý, Farský (80. Rychetský), Šašek (46. Švec) - Š. Fujáček (60. Mrva), Horváth.

Bukovany - Krásná Studánka 1:3 (1:0)

Na velmi těžkém terénu se hrál solidní fotbal. Domácí byli aktivnější a po faulu využili penaltu. Hosté se nedostali moc do hry a navíc v samém závěru brankář Vrábel během vteřiny vykryl dvě jasné šance. Ve druhém poločase Studánka zmobilizovala síly, a tak se hrálo v její režii. Po dlouhém míči, který přihrál ještě hlavou Knajbl, se dostal do koncovky Grepl a vyrovnal. Za tři minuty domácí faulovali Chmátala a z penalty Dvořák jistil ranou pod břevno. Domácí se propadali a nepomohlo jim ani vyloučení.

Přesilovku hosté využili po šesti minutách, když se opět trefil Grepl, který zakončil svůj únik po přihrávce za obranu. Domácí bojovali, ale proti nim stál vždy připravený Vrábel.

Branky: 32. Ujka z pen. - 56. a 73. Grepl, 59. Dvořák z pen. Rozhodčí: A. Brož, ŽK: 3:4, ČK: 67. Zelinka (B). Diváků: 50. Kr. Studánka: Vrábel - L. Faksa, Hošek, Brada, Vacek - T. Faksa (82. Palán), Dvořák (75. Vajtr), Chmátal, Toman (38. Knajbl) - Hájek, Grepl.

Loko Česká Lípa - Habartice 1:0 (0:0)

Hostům teče do bot, ale na Lokomotivě dokázali s domácími držet krok po celý zápas, když byli nebezpeční v útočné fázi. Ve vyrovnaném průběhu do poločasu byl blízko branky Potoč, když po rohu hlavičkoval 20 cm vedle. Šanci domácích zase Závůrka vytěsnil na tyč. Remízový zápas nakonec rozhodli pro sebe domácí, kteří po ofsajdové situaci skórovali. To bylo deset minut před koncem. Habartice vrhly vše do útoku, ale byla z toho jen Bláhou nastřelená tyč v nastaveném čase.

Branka: 80. Černý. Rozhodčí: P. Černý, ŽK: 2:4. Diváků: 70. Habartice: Závůrka - Z. Čumpl, Jacik, Potoč, Bláha - Huňka, Tůma (82. Martin Zimák), Milan Zimák, Židuljak - P. Čumpl, R. Lakomý.

Dubice - Chrastava 3:1 (3:0)

Domácí byli lepší a hosty přehrávali. V 8. minutě domácí zahrozili prvně z trestného kopu, za dvě minuty nato Kosař zlikvidoval jejich tutovku. Hosté odpověděli v 15. Sochorem, ale ten měl nepřesnou mušku. Hostům pak nevyšel ofsajd systém a Ráliš po sólu skóroval. Ve 30. minutě se konala penalta, ale až na upozornění pomezního, který viděl nastřelenou ruku Chrastavy. 2:0. Za dalších pět minut bylo rozhodnuto. Přišla chyba na levé straně Chrastavy, a přestože Kosař první ránu vyrazil, proti opakovačce neměl šanci.

Do druhé půle Chrastava prostřídala a začala makat. Najednou bylo hostů všude plno a přišly také šance. Jenže dvakrát Jahoda (sám na bránu a u tyče v dorážce) vyhořel, navíc Sochor zblízka přestřelil a později poslal volej mimo. Hosté se tak po dobrých šancích prosadili jen Vávrou, který využil trestný kop z osmnácti metrů.

Branky: 27. Ráliš, 30. Vanc z pen., 35. Dobrý - 80. Vávra. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Chrastava: Kosař - Rozmajzl (70. Aubrecht), Trakal (46. Mareček), Stránský (46. V. Holec), Šipula - Jahoda, Žemlička, Vávra, J. Holec - Sochor, Holinský.

Staré Splavy - Raspenava 2:3 (2:0)

Raspenava začala odvážně a měla do deseti minut i první dvě šance. Jenže když se neproměnily, přišel trest – Chlumecký obešel dva beky a s přehledem dal na 1:0. Ve 20. minutě fauloval Koprnický ve vápně domácího Chlumeckého a domácí z penalty zvýšili na 2:0 Perglem. Několik minut na to trefil Chlumecký po individuální akci břevno. Až pak se hosté opět probudili, ale M. Koudelka v dobré šanci opět přestřelil. Ve 40. šel z půlky sám na brankáře P. Koudelka, trefil však pouze brankáře. V závěru ještě střílel mimo L. Koprnický a M. Koudelka.

Druhou půli začali hosté ještě větším náporem a hned ve 48. trefil Martinů tyčku a pak nepřesně hlavičkoval. V 51. dostal dlouhý míč přímo do běhu M. Koudelka, který byl ve vápně sražen. Jenže z penalty J. Koprnický trefil tyč. Raspenava se dál snažila a v dobré pozici střílel Vancl. A tak se hosté dočkali branky až deset minut před koncem, kdy Horáček přesně přihrál na malé vápno Zemanovi.

Od této chvíle už začala Raspenava domácí jasně přehrávat. Po nevyužitém brejku domácích v 83. přišel hned protiútok hostů, na jehož konci byl Zeman, který srovnal. Ale ani to hostům nestačilo a po krásné výměně mezi Horáčkem a P. Koudelkou, přišla přihrávka na volného Martina Zemana, který hattrickem dokonal dílo zkázy.

Branky: 12. Chlumecký, 20. Pergl z pen. - 80., 83. a 86. Zeman. Rozhodčí: Pöschko, ŽK: 1:3. Diváků: 80. Raspenava: Farkaš - Koutný (72. Faifr), J. Koprnický, Burgr, Žlebek - L. Koprnický (70. Horáček), Martinů, Vancl (70. Kuchař), M. Koudelka - Zeman, P. Koudelka.