„Podali jsme bojovný výkon proti kvalitnímu soupeři. Škoda, že jsme dohrávali čtyřicet minut v deseti. To nám pak hosté přidali další dva góly," potvrdil trenér Martin Pěnička.

Český Dub - Brozany 0:3 (0:1)

Domácí hráli v obranném bloku a nepustili hosty do přečíslení. Brozany hrozily po centrech ze strany, a tak Kobachidze v brance třikrát zachraňoval. Brozany se dostaly do vedení v závěru poločasu, kdy míč po skrumáži dvakrát vyrážel Kobachidze, ale nakonec kapituloval po dorážce zblízka. Stále byl zápas vyrovnaný, ale Dub ohrožoval branku jen sporadicky. Jedinou šancí se tak dá nazvat Jiránkův lob. Po odstoupení zraněného Pleštila v 54. minutě se hosté dostali do početní výhody, kterou v 66. dokázali využít trefou Kopeckého. Dub stále dokázal čelit atakům až do 86. minuty. Po chybné rozehrávce Brozany zaútočily a Divecký si s centrem deset metrů od brány věděl rady. „Po druhém gólu nás soupeř začal přehrávat, ale celkově jsme zápas odehráli ve slušném výkonu," dodal Pěnička.

Branky: 36. Mašanský, 66. Kopecký, 86. Divecký. Rozhodčí: Vaňkát, ŽK: 1:0. Diváků: 35. Český Dub: Kobachidze - Hauer, Tichý, Bílek (46. Valentin), Daniel - Hon, Pleštil, Najman, Jiránek - Hubka, Jandus.