„Pro nás super výsledek. Ke konci jsme měli navíc stoprocentní šanci. Kluci bojovali na hranici svých možností a obětavě. Bylo nás jedenáct, takže posledních dvacet minut musel zůstat na hřišti Hubka, kterého braly křeče, takže jen statoval," potvrdil trenér Martin Pěnička.

Čelákovice - Český Dub 1:1 (1:1)

Domácí měli optickou převahu, ale všechno jejich snažení končilo před velkým vápnem. Hostům vyšla kolmice Pleštila, na kterou si za obranu zaběhl Hubka a sám před gólmanem ho po zemi obstřelil. Jenže vedení Dubských trvalo jen dvě minuty. Domácí Koch proběhl ze strany do vápna a střelou k tyči vyrovnal. Hra se na dlouhé minuty přestěhovala doprostřed hřiště, šance si ani jeden tým nevypracoval. Hostům sice v bojovném utkání docházely síly, přesto v 87. minutě Jiránek obešel ve vápně dva protihráče, ale střelu poslal jen do brankáře. To již hosté dohrávali bez Hubky, který kvůli křečím jen postával…

Branky: 21. M. Koch 19. Hubka. Rozhodčí: Kramlová, ŽK: 1:2. Diváků: 150. Č. Dub: Kobachidze - Hauer, Tichý, Vlach, Daniel - Valentin, Javůrek, Pleštil, Hon - Hubka, Jiránek.