Chrastava - Turnov 3:3 (2:2), pen. 5:4

Souboj trenérů Petřík st. vs Petřík ml. tak dopadl lépe pro otce z Chrastav. Ale Petras starší byl v poslední minutě při vyrovnávacím gólu na 3:3 vykázán za opuštění technické zóny a následnou kritiku asistenta rozhodčího. "Gól byl regulérní a ve vyhecovaném závěru to byla první reakce na zvednutí jeho praporku," přiznal Petřík st.

Exligoví Štajner a Culek na straně Chrastavy, na té turnovské Papoušek. Chrastava opět měnila sestavu, když hrál uzdravený Čuřík, ale nebyl dovolenkář Henzl. Chrastava nadějně vedla o dva góly, to se opět trefil "Radzi", ale vzápětí inkasovala nádhernou trefou Beníška. Přesto domácí dotáhli náskok v poslední minutě, kdy se prosadil Uzel. „Nejprve gól neuznali, ale pak uznali. Proto běžel Petřík na pomezního, který signalizoval nějaký ofsajd. Hlavní nakonec spravedlivě gól uznal. No a v penaltách jsme byli úspěšní, jen hostující Cigánek poslal střelu do tyče. Jinak byl zápas spravedlivě za remízu,“ uvedl šéf Chrastavy Petr Rozmajzl st., který podotkl, že posledních deset minut hráli doslova vabank. „Hráli jsme až do konce a dokázali jsme to zlomit,“ přiznal Petřík st., který ale složil poklonu synovi: „Turnov hrál výborně směrem dopředu a byl hrozně nebezpečný. Bylo to drama až do konce. Samozřejmě v zápase byly emoce, každý chceme vyhrát, ale naše vztahy se synem to nikdy nemůže narušit.“

Branky: 17. Radzinevičius, 27. Kouba, 90. Uzel z pen. - 37. a 60. z pen. Horák, 28. Beníšek. Rozhodčí: Šob, ŽK: 2:2. Diváků: 180. Chrastava: Zoul - Melichar, Čuřík, Culek, Uzel - Kouba, M. Rozmajzl, Štajner, Suk (72. Řezka) - Beneš, Radzinevičius.