Devítigólový nářez Camelu

Liberec - Fotbalová III. třída/ Neporazitelnost drží Vratislavice B, Krásná Studánka B a Krásný Les.

2.10.2015

VE VESCI VYHRÁL LÍDR Z CHOTYNĚ. V černém je hostující střelec Josef Kraus, jehož nahání domácí Jakub Procházka. Foto: Jaromír Pasecký

Nejvyšší výhru zaznamenal v tomto kole Český Dub, který rozdrtil Camel devíti góly. Na čele skupin zůstávají Chotyně a Dolní Řasnice, oba týmy vyhrály venku, Dolní vysoko 8:0 v Mníšku. Na svá první vítězství čekají v Hlavici, Bulovce, Bílém Potoce a Mníšku.

Krásná Studánka B – Rynoltice B 1:1 (1:0). Domácí hráli dobře a vypadalo to na výhru. Jenže hosté využili svoji šanci na gól a opět se tak konala domácí plichta. Branky: 29. Jirousek – 70. Škopek. Rozhodčí: Svinka, ŽK: 1:1, 30 diváků.

Vesec B – Chotyně 1:2 (0:2). Hosté měli nebezpečné útoky, z nichž dali do poločasu dva góly. Po přestávce měli další šance, ale byli to jen domácí, kteří přidali jediný úspěch. Branky: 78. Brauner – 3. a 27. Kraus. Rozhodčí: Špecián, ŽK: 2:2, 50 diváků.

Český Dub – CAMEL 9:0 (4:0). Domácí hráli jako z partesu a nedali těžkopádnému Camelu ani nepatrnou šanci na lepší výsledek. Branky: 5., 35. a 61. Havlík, 70. a 77. Novák, 24. Najman, 41. Kolomazník, 51. Červa, 75. Polášek. Rozhodčí: Filipi, 80 diváků.

Václavice – Machnín 1:0 (0:0). Hosté se drželi, ale dvanáct minut před koncem inkasovali rozhodující gól z pokutového kopu. Branky: 78. Svoboda z pen. Rozhodčí: Farský, ŽK: 2:2, 70 diváků.

Rozstání B – Vratislavice B 0:1 (0:0). Gólman hostů Dominik Jakubec uhájil další čistý štít a rozhodující branku vstřelil jeho spoluhráč Tomáš Strauss. Branky: 56. Strauss. Rozhodčí: Špecián, ŽK: 3:2, 40 diváků.

Bílý Kostel B – Hlavice 5:3 (2:0). Hosté dokázali srovnat na 2:2, ale jen na chvíli. Pak domácí udržovali dvoubrankový odstup až do vyhroceného závěru, kdy se na hřišti kvůli červeným kartám vylidnilo. Branky: 31. a 57. Galbavý, 30. Karban, 63. Janků, 73. Morávek – 53. a 71. Pytloun, 55. Zejbrlík. Rozhodčí: Šrajbr, ŽK: 3:3, ČK: 67. Galbavý, 86. Černohorský – 86. Hozák, 40 diváků.

FC JOKERS – Pertoltice 1:2 (1:1). První poločas vyzněl pro Žolíky, ale ti vstřelili jen jeden gól. Druhá půle přinesla zlepšní hostů, kteří byli byli lepší a tři minuty před koncem strhli vítězství na svoji stranu. Branky: 7. Drobný – 15. Hýbl, 87. Ráž. Rozhodčí: M. Šoun, ŽK: 2:1, 30 diváků.

Bílý Potok – Bulovka B 3:3 (1:1). Soupeři byli bez výhry, a tak i tento zápas skončil. Hosté třikrát vedli, ale zápas nedotáhli do vítězného konce. Chyběly čtyři minuty. Branky: 29. a 57. Brož, 87. Kompit – 10. a 52. Bartizal, 74. Mauer. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 0:2, 50 diváků.

Oldřichov v H. – Nové Město B 2:6 (0:2). Béčko hraje lépe než áčko v okrese, což pocítili i Oldřichovští. Pavel Láznický vstřelil domácím hattrick. Branky: 49. a 66. Patrman – 24., 71. a 87. Láznický, 43. a 89. David, 51. Kadera. Rozhodčí: Kvítek, ŽK: 3:2, 40 diváků.

Habartice – Víska 4:0 (2:0). Domácí si spravili po minulé porážce v Řasnici chuť. Bohužel přišli v závěrečných vteřinách o neustále protestujícího hráče. Branky: 3. Kyncl, 41. Rysiowski, 73. Treteník, 82. Vnouček. Rozhodčí: Rejf, ŽK. 6:1, ČK: 92. Richtr (H), 60 diváků.

Mníšek – Dolní Řasnice 0:8 (0:6). Hostující Martin Šimička vstřelil za 22 minut hattrick a k němu se přidali další tři spolubojovníci, takže za 27 minut bylo neuvěřitelných 0:6. Branky: 5., 24. a 27. Šimička, 13. a 78. Sochor, 11. Zrůst, 14. Riedl, 90. Karala. Rozhodčí: Špecián, 30 diváků.

Krásný Les – Kunratice 3:1 (0:0). Domácí mají plnou soupisku a na výkonu to bylo znát. Hosté sice vedli, ale stále neporažený Les probudil dvěma góly Hofman. Branky: 61. a 70. z pen. Hofman, 89. Stejskal – 47. Franc. Rozhodčí: Svinka, ŽK: 0:1, 70 diváků.

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 20 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Znalost anglického jazyku podmínkou, Hlásit se e-mailem, telefonicky, popř. osobně. Pracoviště: Ats transit international s.r.o., Hodkovická, č.p. 135, 463 12 Liberec 25. Informace: Vladimír Hanuš, +420 734 759 611. Státní a veřejná správa - Státní a veřejná správa Úředník veřejné správy 18 810 Kč Úředníci v oblasti daní referent/ka v Oddělení kontrolním. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Výběrové řízení je vyhlášeno v režimu zákoníku práce (obsazení služebního místa na dobu určitou, zástup na RD v pracovním poměru)., Platová třída 10 + zvláštní příplatek ve výši 3800 Kč.. Pracoviště: Finanční úřad pro liberecký kraj - územní pracoviště v liberci, 1. máje, č.p. 97, 460 07 Liberec 7. Informace: Jana Václavíková, +420 485 211 303. Gastronomie - Gastronomie Barman, výčepní 20 000 Kč Barmani BARMAN/KA V CASINU. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: nástup na směnu začíná v 7.00 nebo v 19.00 hod., zdravotní průkaz, zaslat životopis e-mailem. Pracoviště: Jitka strasserová-003 club bonver koruna chrastava, Liberecká, č.p. 326, 463 31 Chrastava. Informace: Jitka Strasserová, +420 731 188 699. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 21 000 Kč Ostatní pracovníci v oblasti prodeje EXPEDIENT/KA CHLAZENÉHO ZBOŽÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme praxi na pozici prodavačka úseku masa a zeleniny nebo kuchařka., Jedná se o expedici chlazeného zboží, je nutná znalost daného artiklu - mléčné výrobky, maso, uzeniny., Nabízíme výhodný telefonní tarif pro celou rodinu., Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od pondělí do pátku od 8.00 hod. do 17.00 hod.. Pracoviště: Jip východočeská, a.s.-002, Šrámkova, č.p. 132, 460 10 Liberec 10. Informace: Ivana Boháčová, +420 773 770 597.