Hrádek těsně prohrál v Jablonečku a patří mu spolu s VTJ Rapid Liberec poslední příčky s deseti body. Vojáci z Liberce totiž prohráli ve Višňové, které tak pomohly rozšířit bodové konto na čtrnáct. Takže před posledním kolem soutěže žádná sláva pro Liberecké.

Jablonec nad Jizerou - Hrádek nad Nisou 1:0 (1:0)

Jako již proti Hrádku tradičně, otevřeli Jablonečtí na svém hřišti skóre velmi brzy. Ve 4. minutě našel Braun kolmou přihrávkou z vlastní půle Šilhána, který využil zaváhání dvojice stoper - gólman a prosadil se. Hrál se tvrdý fotbal, ve 13. musel pro zranění odstoupit domácí Bohatý a ve 20. minutě hostující Dušánek. Ve 23. zahrávali Jablonečtí roh, míč prolétl celým vápnem až k Braunovi, který však z metru přestřelil. Ve 32. šli dokonce tři hráči sami na hostujícího brankáře, ale ten skvěle zakročil. Hosté měli šance ve 30., ale dobrý centr si Hořák nedokázal připravit ke střele a ve 45. Horváthově parádnímu rohu chybělo doklepnutí spoluhráčů.

Druhá půle nezměnila charakter hry. Probíhal urputný boj, plný nervozity, která nedovolovala zejména domácím borcům proměnit ani vyložené šance. Šilhána, který se v 52. ocitl tváří v tvář gólmanovi, Vašíček vychytal, v 60. se tísněnému Brožovi podařilo dobře nacentrovat, ale zcela volný Šilhán mířil vedle a neujal se ani v 85. krásně kopnutý trestný kop Palduse, který těsně minul růžek hrádecké branky. Hosté mohli korigovat stav v 62., kdy čerstvě nastoupivší Hetver pálil z voleje levačkou do autu, v 69. opět skvěle zahrál roh Horváth, ale balón, který se odrazil od domácího hráče do brány, vykopl v poslední chvíli obránce z čáry. V 75. byl na Skrbkův centr Hetver sice dobře postavený, ale stoper mu před střelou stihl balón vypíchnout. Vše podstatné se tak odehrálo v samém úvodu utkání. O co méně padlo gólů, o to více vzduchem létaly karty, rozhodčí spravedlivě přidělil každému týmu po šesti.

Branka: 4. Šilhán. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 6:6. Diváků: 60. Hrádek: Vašíček Holeček, Vinš, Dušánek (20. Scheufler), Brožík Hořák, Zelenka (62. Hetver), Janáček, Skrbek, Horváth P. Štálík (73.Procházka).

Višňová - VTJ Rapid Liberec 4:1 (1:0)

Zápas byl oboustranně útočný a domácí měli hned ve 2. minutě kliku. Centr do vápna si totiž obránce ve snaze odkopnout poslal do břevna. V 5. minutě našel T. Mazánek přihrávkou Dobrovodského, který si míč narazil s Jaklem a domácí šli do vedení. V 7. prošel Soukup s míčem do otevřené obrany, ale místo přihrávky zbytečně ukvapeně vystřelil. Domácí měli více šancí a po centru Šmidrkala chyběl Soukupovi půlkrok ke koncovce. Ve 20. Jaklovu přihrávku na vápno prodloužil M. Mazánek na Soukupa, ale ten nastřelil jen gólmana. Krátce nato předvedl Dobrovodský sólo přes tři vojáky do vápna, ale pak proti gólmanovi selhal. Potom přišly chvíle pro hosty: Landyšovu ránu ze 12 metrů Veselý vyrazil a následně Hegrovi včasným vyběhnutím sebral šanci z nohy velmi dobře chytající gólman. Pět minut po přestávce poslal Hegr centr na malého Dinha, který sice dobře vystřelil, ale Veselý na lajně neméně dobře zasáhl. V 52. se nadechl k sólu Soukup od půlky. Vnikl do vápna, jenže Zíka, který vystřídal zraněného Hanzlíka, vyrazil. Jenže z toho byl roh a ten Dobrovodský servíroval na hlavu Melky - 2:0. Hosté se stále nevzdávali a v 58. přišel rohový kop, který se ve skrumáži dostal k Hegrovi a ten snížil. Od té doby patřilo hřiště vojákům. Deset minut domácí zmáčkli a byli lepší. Ale domácím vyšla perfektní akce v 68. minutě. Milan Mazánek unikl po autové čáře a od rohového praporku poslal míč na nabíhajícího Soukupa, který hlavičkou z rohu malého vápna, přes celou bránu zvýšil na 3:1. Tím spadla z domácích nervozita a měli již utkání pod kontrolou. V 76. dal Mazánek přihrávku na Dobrovodského, který podél vyběhnuvšího Zíky pečetil na 4:1. Ještě sedm minut před koncem měl M. Mazánek šanci jako hrom. Stopeři VTJ podběhli míč, který mazánek doběhl, a šel na bránu. Jenže poslední instance Zíka nohama velkou šanci zlikvidoval.

Branky: 5. a 76. Dobrovodský, 52. Melka, 68. Soukup - 58. Hegr. Rozhodčí: Brož, ŽK: 1:0. Diváků: 120. Višňová: Veselý - Melka, Šmidrkal, Zimák, Kepr - Cýrus (63. Havlíček), Dobrovodský, Soukup, T. Mazánek (70. Mrázek) - M. Mazánek (85. Sirůček), Jakl. VTJ Rapid: Hanzlík (40. Zíka) - Rašín, Poživil, Houdek, Studnička - Bláha (43. Dospěl), Landyš, Hybner - Hegr, Lukáč (55. Soukeník).