Dvacítku stihl jen za jarní část soutěže, protože podzim byl na hostování v druholigovém Kolíně. A právě za farmu Kolína třetiligový Vyšehrad přidal další dva zásahy. Takže celkem 22 gólů v soutěžních zápasech. Úspěšný byl i v předcházející sezóně, kdy vsítil Dukle Praha dokonce branek šest!

Od svých pěti let je odchovancem Brna, odkud také prošel mládežnickými reprezentacemi U16, U17 a U19.

„Do Liberce jsem se dostal tak, že jsme se Zbrojovkou v dorostenecké lize porazili Slovan a já vstřelil hattrick. Trenér Holeňák si mě všiml, s panem Nezmarem dali dohromady moje angažmá v Liberci," vzpomíná hráč, který v mládežnických kategoriích hrával stopera, obránce i v záloze.

Ve Slovanu je třetím rokem a v lize zatím nastoupil ve třech utkáních, když posbíral 192 minut.

„Byla to moje nejpovedenější sezona v životě střelecky, protože přes dvacet gólů jsem ještě nikdy nedal. V juniorce jsem odehrál 23 zápasů a v nich vstřelil dvacet gólů. S tím jsem spokojený, ale vím, že jsem ještě měl rezervy a těch gólů mohlo být ještě víc. Na tom stále pracuji, abych se zlepšoval a počet branek do budoucna navýšil," říká kanonýr, jenž hostování v Kolíně hodnotí jako velmi zvláštní. „Nastoupil jsem tam do pěti zápasů, plus do dalších dvou za Vyšehrad, který byl farmou Kolína. Proto jsem byl rád, že jsem se do Liberce vrátil," tvrdí útočník, o kterého i přes vstřelených 22 gólů neprojevil žádný klub z vyšší soutěže zájem.

Za ligový Slovan naskočil zatím do tří zápasů, ale dobře ví, že konkurence v útoku je veliká. „Určitě bych jednou chtěl počet minut v lize rozšířit. A pokud ne v první, tak aspoň ve druhé. Aby mně minuty naskákaly a já získal nějaké ty zkušenosti v dospělém fotbale," přeje si.

Také ví, že vzhledem ke své štíhlé postavě (68 kg) na sobě musí zapracovat. „Určitě na všem. Jsem tady v juniorce již třetím rokem, takže mi asi něco ještě chybí. Jinak bych byl herně jinde. Musím pracovat na hodně věcech a jedna z nich bude síla, protože jsem přece jen hubenější kluk," ví střelec Denis Frimmel, jenž naposledy vstřelil v přípravě jeden gól do sítě jablonecké juniorky (2:0).