Doksy - Nová Ves 6:3 (2:1)

Hosté hned v úvodu doplatili na špatný aut, po kterém šli domácí do brejku a bylo 1:0. Netrvalo však ani minutu a po rozehře Novotný srovnal skóre. Ale v 10. minutě již domácí znovu vedli, když Švehla prostřelil gólmana. Ale útoku předcházel faul domácích na půlce, po němž hosté přestali hrát. Pak Pátek chytil samostatný nájezd, hostující Kouba pálil do gólmana a trestný kop poslal Bartůněk do zdi. Hned po přestávce proměnil Bartůněk únik umístěnou ranou, ale domácí jeli dál. Po závaru domácí Kolařík dorážel na 3:2. Pak se poprvé zlobili hosté, když jim sudí neuznal Bartůňkův gól pro domnělý ofsajd. Krátce nato Ves vyučil na 4:2 Šverma. V 85. se dostal do úniku Bartůněk, a hosté se zlobili podruhé - opět ofsajd, který nebyl. Za dvě minuty nepomohl domácím nikdo a po centru Bartůňka přehlavičkoval brankáře Řezka a Ves ještě žila nadějí. Veškerou snahu uťal hned za minutu Svatý, který využil své ofsajdové pozice. To již na straně Vsi stříkaly nervy a málem bylo zle. Tečku za zápasem udělal do nekoncentrované obrany opět Svatý.

Branky: 88. a 90. Svatý, 1. Semík, 10. Švehla, 56. Kolařík, 78. Šverma - 2. Novotný, 49. Bartůněk, 87. Řezka. Rozhodčí: Ruček, ŽK: 0:3, 200 diváků. N. Ves: Pátek - Vávra, Štol, Junek, Dvořák - Nedelčev, Novotný, Koprnický, Kouba - Řezka, Bartůněk.

Stráž n. N. - Jablonec n. J. 2:0 (2:0)

Domácí začali od podlahy a jejich první útok byl zastaven nedovoleně - za cenu penalty. Tu Valášek proměnil. Za čtvrt hodiny Stráž vedla o dvě branky, když namířil po útoku prostředkem přesně Jíra. Více než půlhodinu byli domácí lepší, bojovnější. Hrál se technický fotbal a hosté pomalu začali srovnávat s domácími krok. Ve 33. jejich hlavička otřela břevno, ale jinak se do větších šancí nedostali. Kombinační fotbal se hrál i po přestávce, když domácí dokázali stále poctivě makat. Škoda, že jim sudí neuznal dva góly.

Branky: 1. Valášek z pen., 15. Jíra. Rozhodčí: Karel, ŽK: 3:3, 100 diváků. Stráž: Černý - Kapras, Valášek, Jíra, Skalický, Klucho - Žoček (68. Kraus), Lode, Havlíček, Herman - Budský (85. Horáček).

Ruprechtice - Skalice 1:4 (0:1)

Domácí měli první šanci v 8. minutě, kterou Koťátko nedal. Ve vyrovnaném fotbale se ve 28. nejlépe orientoval ve vápně hostující Hlavinka a vstřelil první gól. V závěru poločasu vyvinuly Ruprechtice tlak, kdy dvě střely Antoše byly dobré, a přesto gólmana nepřekonaly. V 57. se hosté dostali do rychlé akce, na jejímž konci po ofsajdové situaci zvýšil Sysel. Domácí se ještě po dlouhé autu málem dostali do koncovky, jenže před útočníkem v malém vápně bek odkopl. V 68. vybojoval důrazný Koťátko míč, prodral se následně i do vápna, kde byl složen. Nařízenou penaltu zužitkoval Cihlář na 1:2. Domácí se pokoušeli o vyrovnání, ale soupeř deset minut před koncem přidal třetí gól. To znamenalo rozvrat v ruprechtických řadách, který Skalice mohla snad čtyřikrát trestat. Jenže se trefila jen jednou.

Branky: 68. Cihlář z pen. - 29. Hlavinka, 58. Sysel, 80. Pých, 90. Knytl. Rozhodčí: Kral, ŽK: 4:3, 40 diváků. Ruprechtice: Holub - Morávek, Bernášek, Macaj, Záveský - Škoda (87. Urban), Vrtal (21. Spudich), Antoš, Cihlář - Cibulka, Koťátko.

Hlavice B - Lomnice 2:3 (2:1)

Domácí zahájili dobře a po dvou standardních situacích vedli. Oba góly dal Košumberský. Hostům se mezitím podařilo vyrovnat . V bojovném zápase měla Hlavice více ze hry, ale posledních dvacet minut fyzicky odpadla. Hosté po hodině srovnali skóre a dvě minuty před koncem po sporné penaltě získali všechny body.

Branky: 9. a 25. Košumberský – 17. a 88. z pen. Bernard, 62. Drábek. Rozhodčí: Reháček, ŽK: 2:2, 40 diváků. Hlavice: Suchý – Košumberský, Imrich, Altman, Kotrman – Arlt, Hozák, Vopřátko, Hauer – Ludvík (72. Rubáš), Mohr (65. Hon).