Chrastava - Kolín 2:3 (0:1)

Hrál na postu stopera sice dobře, přesto jeho tým nakonec prohrál. "Richard sice s námi netrénuje, ale nepotřebuje to, protože si to své pozičně uhraje," potvrdil trenér Petr Rozmajzl st.

Třiačtyřicetiletý Culek si tak zahrál soutěžní zápas poprvé od května 2016, kdy ještě nastoupil v dresu Jindřichovic v okresním přeboru. Kvalitní Kolín předváděl dobrý fotbal a domácí mu zdařile sekundovali. Nově vytvořená stoperská dvojice Culek - Michal Rozmajzl sice chyby nedělala, zato jejich spoluhráči třikrát soupeři doslova namazali (ztráta míče a špatná rozehra) na gól. Do poločasu se nevedlo chrastavské ofenzivě.

Kolín vedl o tři branky, ale Chrastava se nevzdávala. Radzinevičius vstřelil po čtyřech minutách gól a Štajner z penalty dostal Chrastavu na dostřel. Navíc "Radzi" nastřelil ještě tyč. "Mohli jsme zápas ještě zlomit. Tlačili jsme, ale už to bylo bez gólu," dodal trenér.

Branky: 68. Radzinevičius, 73. Štajner z pen. - 58. a 64. Puk, 29. Janecký. Rozhodčí: Kvaček, ŽK: 2:1. Diváků: 220. Chrastava: Zoul - P. Rozmajzl, M. Rozmajzl, Culek, Henzl - Wolf, Štajner, Kouba, Suk - Beneš, Radzinevičius.