Chrastava - Zbuzany 0:1 (0:0)

Divák musel být spokojen s výkonem chrastavských divizionářů, jenže chyběla tomu pověstná třešinka na dortu, a tím je nějaký ten gól. A na něj parta kolem Jiřího Štajnera čeká 290 minut. Snad o víkendu v Turnově…

Domácí před slušnou návštěvou přes 200 diváků hráli kombinačně dobře, ale nic platno, protože koncovka a finále byly marné. Stalo se několikrát, že domácí šli ve třech - ve čtyřech do rozhozené obrany a pomalu již na gólmana, jenže následně se nemohli trefit přesně. Je pravda, že i chrastavský gólman Zoul dvakrát svůj tým podržel, kdy se útočící hráč dostal do zakončení. "Už to vypadalo na penalty, když z jediné šance dali gól. Prostě z ničeho. Na druhou stranu jsme však podali dobrý výkon, který byl o 200 % lepší než v Kolíně. Bohužel máme hluché střelce," přiznal trenér Petr Rozmajzl st.

Branka: 75. Laušman. Rozhodčí: Raplík, ŽK: 2:2. Diváků: 220. Chrastava: Zoul - Kopecký, Uzel, Čuřík, Henzl - Kouba (85. Čurgali), Štajner, M. Rozmajzl, Řezka (85. P. Rozmajzl) - Beneš, Radzinevičius.