Hejnice prohrály ve Frýdlantě a dopadly tak na samé dno tabulky. Višňové se poločas vůbec nevedlo, ale po přestávce s jinak poskládanou sestavou hrála jako vyměněná. Chrastava to měla ve Skalici ještě složitější a gól vstřelila šťastně až v samém konci utkání, v němž domácí hráli opravdu dobře.

Frýdlant – Hejnice 3:0 (3:0)

Ještě den před zápasem mělo sedm hráčů Hejnic horečky (chřipková epidemie), ale nakonec nenastoupili jen tři 
z nich. Od začátku významného derby oddílů ze spodních pater byli domácí lepší a fotbalovější. Ve 3. minutě dobrý centr Štrbáka potáhl Nosek a od brankové čáry zpětnou přihrávkou našel Stýbala, který Kantovi nasadil jesle. Výkon Hejnic byl mdlý, ale jejich Kobr z trestného kopu pořádně všechny vystrašil. Ještě jednou musel Höfler Frýdlantské podržet, ale ti měli šancí podstatně víc. Pak Plesar našel Coufala a ten kolmicí uvolnil Částka, který podruhé dal Kantovi housle. Za chvíli přidal po pěkné kombinaci třetí úspěch Frýdlantu Coufal, který se ocitl sám před brankářem.

Ve druhé půli měli domácí hru pod kontrolou, i když Höfler musel dvakrát zakročit při ojedinělých šancích Hejnic. Domácí měli svůj střelný prach notně zvlhlý a neprosadili se ani z těch nejvyloženějších šancí, kdy si dávali ve vápně přednost, kdo zakončí.

Branky: 3. Stýbal, 35. Částek, 38. Coufal. Rozhodčí: Kovářová, ŽK: 1:3. Diváků: 150. Frýdlant: Höfler – Šena, Drobný, Linhart, Coufal – Částek (74. Lode), Stýbal (90. Buřita), Kutílek (80. Šindelář), Plesar – Štrbák, Nosek. Hejnice: Kanta – Sirůček, Malinský, Matěcha, Macháček – P. Neumann, Koťátko, Kraus (46. Havel), Kobr – Matouš, Horčička.

Skalice – Chrastava 0:1 (0:0)

Domácí zahájili proti vedoucímu týmu soutěže nebojácně a hned ve 2. minutě musel Zoul reflexivně zachraňovat při hlavičce Hanouška. Skalice hrála dobře, a tak první možnost Chrastavských přišla po čtvrt hodině. Po rohovém kopu Štajnera a Benešově ráně hlavou podržel domácí gólman Holek. Skalice hrála velmi bojovně, takže hosté měli s jejími hráči spoustu práce. Ve 24. minutě centr zleva olízl břevno chrastavské svatyně. Ve 36. přišla hrubá chyba chrastavského beka, ale Lebruška nabídnutou šanci pohrdl a koncovku vyřešil Zoul. Hned nato kontrovala Chrastava Koubovou střelou. Pak hosté vstřelili branku Benešem, ale pískal se po sporné situaci divný ofsajd a gól nebyl uznán. Skaličtí dál zaměstnávali Chrastavské a hodinu byli víc jak vyrovnanými partnery. V 61. se mohli hosté radovat, ale Beneš šanci neproměnil. V 79. vyslal Henzl pěkný centr zleva, jenže Studnička v šanci nepřesně hlavičkoval. Trápení Chrastavských pokračovalo až do předposlední minuty. To Michal Rozmajzl nasměroval centr na Uzla a jeho hlavička usměrnila míč konečně do brány.

Branka: 89. Uzel. Rozhodčí: Bohatý, ŽK: 2:1. Diváků: 230. Chrastava: Zoul – Abrahám, Melichar, Uzel, Sochor (57. Sandr) – Henzl, M. Rozmajzl, Štajner, Kouba – Studnička (85. P. Rozmajzl), Beneš.

Višňová – Lomnice 3:1 (0:1)

Domácí hráli do poločasu dost špatně a vůbec se jim nedařilo. Lomnice byla určitě lepší a po devíti minutách trestala slabý výkon domácích. Drusanův trestný kop od autové čáry uklidil z malého vápna hlavičkující Zboroň. Domácí mohli kontrovat v 11. minutě, jenže po centru Štrbáka neusměrnil míč hlavičkující Zajíček do odkryté brány. Později přišly dva trestné kopy domácího Soukupa. Ze 35 metrů pálil vedle, ale ze 25 metrů orazítkoval tyč. Na to odpověděl hostující Gaubman dělovkou těsně nad. V závěru půle se domácí Vykoukal vyznamenal při velké šanci Zboroně z osmi metrů. O přestávce domácí trenéři zamíchali sestavou a Soukup se posunul do středu pole. To významně pomohlo hře Višňové, i když ještě v 52. Gaubmanův volej z vápna těsně minul branku. Za dvě minuty domácí srovnali skóre: po spolupráci se Soukupem se dostal před brankáře Štrbák a zkušený matador si věděl rady s koncovkou. Hosté zahrozili Drusanovým trestným kopem, který na zadní zlikvidoval Vykoukal. Domácí ale byli již lepším týmem a po Soukupem vybojovaném míči a jeho centru skóroval do prázdné brány Štrbák. Euforii domácích pak za chvilku podtrhl Dobrovodský, který z první trefil trestný kop Soukupa. Ještě v 80. vyslal od půlky T. Mazánek Soukupa, ale ten si při obejití gólman dal míč trochu dál od nohy a při zakončení mu střelu vyrazil dobíhající bek.

Branky: 55. a 70. Štrbák, 72. Dobrovodský – 9. Zboroň. Rozhodčí: Ujka, ŽK: 4:3. Diváků: 230. Višňová: Vykoukal – Kepr, T. Mazánek, Soukup, Zimák – M. Mazánek, Dobrovodský, Koudelka (76. Lachman), Holub – Štrbák (87. Ramzer), Zajíček (46. Cýrus).