Přestože Hejnice drtivě prohrály, stále mají šanci na záchranu. Mšeno padlo doma s Frýdlantem, Višňová nedala ani branku a prohrála s Železným Brodem. Chrastava v týdnu předehrála zápas ve Frýdlantě (výhra 9:0) a tak mají oba již po sezoně.

Višňová – Železný Brod 0:1 (0:0)

Brod hrál nebojácně a jeho šanci Holečkem odvrátil Závůrka na roh. Po trestném kopu Tomáše Mazánka byl opět v šanci Holeček, který sice prostřelil Závůrku, ale míč, směřující do brány doběhl Milan Mazánek. Po rohu višňovský Zimák netrefil, koncovku T. Mazánka hlavou z pěti metrů vyrazil gólman Kopal. Višňovským se moc nedařilo, ohrožení brodské branky přicházelo jen po standardních situacích. V 53. se hostům povedl útok do otevřené obrany a po centru Kotlár otevřel skóre. Hosté mohli přidat další gól, kdy domácí bek doslova namazal protihráči ve vápně, ale ten nastřelil jen tyč. Poslední trestňák domácích v podání Šmidrkala jen lízal tyč.

Branka: 53. Kotlár. Rozhodčí: Nešněra, ŽK: 2:0. Diváků: 60. Višňová: Závůrka – Holub, T. Mazánek, Soukup (62. Zajíček), Zimák – Šmidrkal, Lachman (75. Michálek), Netolický, M. Mazánek – Dobrovodský (70. Mrázek), Štrbák.

Chrastava – Hejnice 17:2 (7:1)

LIBOR UZEL. Chrastavský obránce je v modrém dresu.

Domácí rozlúčka s přeborem vyšla. Po rychlé akci se skóre měnilo po čtyřech minutách díky Koubovi. Po rohu Štajnera hlavičkoval přesně Beneš a rozjel tak střelecké dostihy mezi oběma spoluhráči. Pak potrestal hrubou chybu hostů Řezka a dal se tušit debakl. Po uličce od M. Rozmajzla skóroval Kouba a pak hlavou Beneš. Další rohový kop propadl až k Benešovi na 6:0. Ve 40. přišla bratrská spolupráce Rozmajzlů a po Michalově přihrávce zakončil Petr. Hosté pak podnikli první protiútok a před půlí snížili Davidem Neumannem. Na gól si diváci po přestávce počkali několik desítek vteřin a M. Rozmajzl dal na 8:1. Domácí nepolevovali v úsilí a s přispěním obrany se trefil Sochor. Dvě přihrávky Štajnera využil Kouba a nahrávka Sandra vybídla Beneše, takže bylo 12:1. Brankostroj pokračoval a Uzel proměnil přihrávku Sandra. A opět dvakrát servíroval Štajner, z čehož profitovali Beneš a Kouba. V 75. se připomněli hlavičkou hosté, ale domácí pokračovali v náporu: Kouba zatáhl míč a jeho centr proměnil Michal Rozmajzl. Pět minut před koncem se po sražené střele radoval hejnický Jaroslav Kouba, bratr chrastavského Jakuba. Ten skončil na pěti gólech, ale nakonec jej předběhl Jakub Beneš, který dorážkou stihl ke konci svůj tuplovaný hattrick.

Branky: 11., 34., 37., 61., 69. a 89. Beneš, 4., 25., 52., 55. a 71. Kouba, 46. a 81. M. Rozmajzl, 16. Řezka, 40. P. Rozmajzl, 50. Sochor, 67. Uzel – 44. D. Neumann, 85. Jar. Kouba. Rozhodčí: Halama, bez karet. Diváků: 500. Chrastava: Zíka – P. Rozmajzl (46. Sochor), Žemlička, Uzel, Henzl (60. Abrahám) – Sandr, M. Rozmajzl, Štajner, Kouba – Beneš, Řezka (46. Abrahám). Hejnice: Kanta – Sirůček (83. Horčička), Pecháček (67. Kinský), Matouš, Zrubec – Koťátko, P. Neumann, D. Neumann, Kouba – Flesner, Smola.

Mšeno – Frýdlant 1:2 (0:0)

Hosté začali slibně, ale gól Stýbala ve 3. minutě nebyl pro ofsajd uznán. Po průnikové přihrávce pálil Částek do domácího gólmana. Mšeno odpovědělo ranou Hartmana, kterou zmařil Höfler. Po střele Štrbáka napálil domácí Švorc tyčku. Závěr půle vyzněl pro Frýdlant, kdy Částek přestřelil a Suk z úhlu mířil vedle. Co se nepovedlo do poločasu, přišlo hned po něm. Dlouhý aut prodloužil Plesar na Lodeho, a ten prostřelil brankáře. V 59. se postavil
k trestnému kopu frýdlantský Drobný a jeho pecka ze 37 metrů neuvěřitelně skončila v šibenici!

Frýdlant měl další možnosti, Šena střílel mimo, hlava Suka skončila podobně. Poté Frýdlant polevil. Domácí Pešat nepřekonal Höflera, ale za dvě minuty již centr proměnil. Trochu štěstí měli hosté v 79. při koncovce Mrklase, přesto měli hru pod kontrolou a další šanci Pemlem.

Branky: 75. Pešat – 46. Lode, 59. Drobný. Rozhodčí: Havel, ŽK: 1:2. Diváků: 55. Frýdlant: Höfler – Coufal, Linhart, Plesar, Štrbák – Lode, Ponc (67. Peml), Šena (81. Šindelář), Částek – Stýbal (23. Drobný), Suk.