Rynoltice prohrávaly v Harrachově 2:0 a 3:1, přesto dokázaly získat bod. To Chrastava ve Cvikově nedokázala, byť v závěru měla čtyři megašance. Hejnice v libereckém derby udolaly Frýdlant, který více jak hodinu vedl. Stráž n. N. si opět vytvořila dost šancí na vítězství, ale nakonec ze Mšena veze jen bod za plichtu 2:2.

Harrachov - Rynoltice 3:3 (2:1)

Na malé umělé trávě se odehrál oboustranně bojovný zápas. Ten byl plný autových vhazování a závarů. Hostům zkraje moc nefungovala obrana, takže domácí vlétli do otevřené obrany a po brejcích skórovali. Hostům se krátce před poločasem povedlo vstřelit kontaktní gól kvalitní ránou z 25 metrů v podání Tomáše Zeidlera. Po přestávce byly Rynoltice podstatně aktivnější a také byly více času na půlce Harrachova. Hostující Kotek st. sice v šanci hlavičku neproměnil, za to domácí po nedůrazu ve vápně navýšili na 3:1. Hosté prostřídali a vrhli se do většího útočení. Po rohu snížil Jan Vacek a po faulu na Ptáčka srovnal stav T. Vacek.

Branky: 7. a 26. Veselý, 60. Chlup 44. T. Zeidler, 76. Jan Vacek, 80. Tomáš Vacek. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Rynoltice: Kubínek -Švarc, T. Zeidler, Kotek ml., Vodseďálek (75. Pudil) - Jar. Vacek, Ptáček, Všetečka, Hanzl - Jan Vacek, Kotek st. (70. T. Vacek).

Cvikov - Chrastava 2:1 (2:1)

Hosté překvapivě kazili dost přihrávek, takže také proto byli domácí místy lepší. Navíc ve 28. minutě zapomněli hosté na Pěničku při rohovém kopu a Cvikov vedl. Za minutu přišel faul Chrastavy ve vápně a z nařízené penalty Jirák zvýšil na 2:0. Ve 35. se pískala penalta ve prospěch Chrastavy, ale hlavní ji po dohodě s asistentem zrušil… Hosté zabrali a Vávrova utěšená střela z 18 metrů šla přesně k tyči na 1:2. Zlepšení prokazovala Chrastava po přestávce, kdy se hrálo většinou na půlce domácích. V rozmezí několika minut (58. 62.) měli hosté šance Benešem po jeho úniku, pak po narážečce Michal Rozmajzl překopl bránu a do třetice vykopávali domácí míč z brankové čáry. Navíc v 71. Cusnir pálil do tyčky a dorážku přestřelil Henzl. Tlak hostů sílil a poslední minuty přinesly další megašance. V 81. Beneš po úniku prováhal zakončení, pak tento borec přihrál Řezkovi, jenž z osmi metrů napálil gólmana. V posledních sekundách navíc běžel Řezka sám na brankáře, jenže přízemní střelou ho nechal vyniknout…

Branky: 28. Pěnička, 29. Jirák z pen. 38. Vávra. Rozhodčí: Brož, ŽK: 3:1. Diváků: 150. Chrastava: Kosiewicz - Holinský, Žemlička, Kopecký, P. Rozmajzl - Jahoda (64. Cusnir), M. Rozmajzl, Vávra, Henzl (83. Mareček) - Beneš, Procházka (52. Řezka).

Hejnice - Frýdlant 3:2 (1:2)

Frýdlant začal nebojácně a po trestném kopu hned v 1. minutě nastřelil hlavou Plesar tyč. V 11. kontroval domácí Kobr ranou do spojnice. Za pár minut našel O. Malinský Koubu a ten křížnou střelou otevřel brankový účet. Frýdlant odpověděl bombou Drobného, kterou gólman vyrazil. Ale jen do strany, kam naběhl Jelínek a centr posadil na Noska, který vyrovnal. Nadějný byl únik Šeny, jehož však domácí bek stihl odstavit. Hrůzná chvíle přišla při domácí malé domů. Gólman Ráž se následně pokusil o kličku a dobíhající Coufal neměl těžkou roli v koncovce 1:2. Hejnickým se nedařila hra a Frýdlant byl lepší. To bylo zřejmě příčinou hlasité konverzace v kabině domácích o poločase. V úvodu to ještě nepomohlo, protože hostující Plesar nastřelil tyčku. Po hodině hry našel Kobr přihrávkou Grujoskiho, který střelou do protipohybu gólmana angličanem srovnal na 2:2. Za tři minuty Hejnice sevřely hosty sérii pěti rohů, ale byl to až za deset minut Zeman, který potrestal chybu frýdlantské obrany na 3:2. Vylepšit skóre mohli domácí v 80., jenže Šorejs místo přihrávky zbytečně vystřelil. Pak Hejnickým zatrnulo pět minut před koncem. Defenziva zapomněla na Drobného, který šel prakticky od půlky sám na Ráže. Hejnický gólman však napravil chybu z první půle a Drobného vychytal. V 90. šli Kouba s Grujoskim na bránu, ale Koubovu střelu Höfler zneškodnil.

Branky: 16. Kouba, 66. Grujoski, 79. Zeman 24. Nosek, 36. Coufal. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 3:3. Diváků: 160. Hejnice: Ráž - Matouš, Novotný, Budka, Dressler (46. Šorejs) - Grujoski, O. Malinský, Kouba, M. Malinský - Zeman (90. Čivrný), Kobr (87. Sirůček). Frýdlant: Höfler - Peml, Weidisch, Drobný, Šena - Stýbal, Coufal, Jelínek (61. Částek), Kutílek - Plesar, Nosek.

Mšeno B - Stráž N. n. 2:2 (1:1)

Velký nástup Stráže přinesl dvě velké šance Hertika, po jedné Matěchy a L. Oberreitera. A také gól, který padl ve 4. minutě po hlavičce Tótha. Jenže po výtečné fotbalové čtvrthodině přestali hosté hrát a byli to naopak domácí, kteří ohrožovali Příhodu v brance. Ten čelil třem šancím Mšena, ale proti ráně Novotného ze 40. byl krátký. Ve druhém poločase to byli opět hosté, jenž v náporu a dobré hře zaměstnávali defenzivu domácích. Jenže samostatné úniky T. Oberreitera a Drašnera, stejně jako hlavička Tótha, se do brány nevešly. Až na centr Oberreitera naběhl Stolín a hlavou dostal hosty opět do vedení. Stráž dobře kombinovala, ale shořela na koncovku, kdy zejména dvakrát L. Oberreiter sám před bránou neuspěl. Hosté pak zase hráli v útlumu a koledovali si o gól. Trest za neproměňování přišel v 77. a Mšeno srovnalo skóre. To se nezměnilo ani po vyloučení domácího hráče.

Branky: 40. a 77. Novotný - 4. Tóth, 58. Stolín. Rozhodčí: Jacik, ŽK: 4:3, ČK: 87. Vanc (M). Diváků: 30. Stráž: Příhoda - Dostál, Páral, Stolín, Matěcha - Drašner, Michalík (83. Horáček), T. Oberreiter (65. Jirsa), Tóth L. Oberreiter, Hertik (30. Havlíček).