Čáslav – Chrastava 1:2 (0:0)

Trenér Chrastavy Tomáš Nosek kvůli zranění a nemocem hráčů musel sestavu překopat a hlavně – po hráčích chtěl aby byli víc aktivní. „Hráli jsme víc po zemi, a tak byla půlhodina docela dobrá. Paradoxně měli domácí dvě lepší gólovky než my, ale zachránil Zoul. Pak jsme se splašili a stopeři jen nakopávali. Proto se domácí dostali do tlaku,“ řekl k první půli.

Finálový turnaj pro žáky z 1. - 3. tříd v areálu Na Rozcestí. ZŠ Lidická.
OBRAZEM: Žáci ZŠ Lidická ovládli okresní McDonald´s Cup 2018

Ve druhém poločase měla Chrastava již čtyři ložené gólovky. „Povedlo se nám střídání, kdy střídající Beneš za minutu vstřelil po krásné přihrávce od Radziho gól,“ potvrdil Nosek. Beneš vystřídal Petra Rozmajzla, který domácí proháněl a utahal, takže čerstvý Beneš využil své rychlosti proti unavenějším domácím. Radzinevičius mohl přidat druhou branku, ale místo zakončení po úniku volil ještě přihrávku.

Hned na to přišel chastavský faul a z trestného kopu domácí vyrovnali. „Nakonec se Chrastava radovala, kdy pěknou kombinaci s Benešem zakončil Radzinevičius. „Hráli jsme dobře z obrany a celkově podali zodpovědný výkon,“ podotkl spokojený Nosek.

Branky: 75. Kunášek – 56. Beneš, 89. Radzinevičius. Rozhodčí: Pálek, ŽK: 3:7. Diváků: 140. Chrastava: Zoul – Melichar, Kopecký, P. Rozmajzl (55. Beneš), D. Wolf – Řezka (91. L. Wolf), M. Rozmajzl, Štajner, Čuřík – Čurgali, Radzinevičius.