Fotbalová III. třída: Český Dub má desetibodový náskok v jižní skupině nejnižší fotbalové soutěže.

Český Dub – Krásná Studánka B 5:0 (2:0). Domácí měli proti lídrovi nástup a za 11 minut vedli 2:0. Nakonec z toho byl pro Studnu dost debakl. Branky: Havlík 2, Červa, Holubek, Manole. Rozhodčí: Kvítek, bez karet, 20 diváků.

Václavice – Chotyně 1:0 (0:0). Jednou branku, která znamenala velké překvapení, vstřelil ve 49. minutě Josef Jiřišta. Chotyně druhý zápas po sobě nedala gól. Něco je u nich špatně… Rozhodčí: Rejf, ŽK. 1:0, 85 diváků.

Rozstání B – Rynoltice B 1:2 (1:0). Na gól domácího Horáčka odpověděl po přestávce Tomáš Dobrovolný, když druhý gól za tři body vstřelil v 85. minutě. Rozhodčí: Kverka, ŽK: 1:0, 30 diváků.

Camel – Hlavice 1:1 (0:0). Domácí dokázali
v devíti statečně odolávat celý zápas a nakonec slavně urvat bod. Od 28. minuty dokonce vedli gólem Rašína, aby za sterilní hosty srovnal Hozák chvilku před koncem. Rozhodčí: Dunayevskyy, ŽK: 1:1, 10 diváků.

Vesec B – Vratislavice B 1:3 (1:1). Domácí více jak dvě třetiny utkání museli hrát bez vyloučeného Němce, který zastavil soupeře faulem ve vyložené šanci. Hosté tak v přesilovce vedli 2:0 (vlastní a Slavík), ale Hejl snížil. Jistotu výhry dal nakonec Dušek. Rozhodčí: Švajdler, ŽK: 1:2, ČK: 25. Němec (Ve), 50 diváků.

Bílý Kostel B – Machnín 2:1 (0:1). Hosté zásluhou Pičmana dlouho vedli. Srovnání zařídil z penalty Janeček a obrat pro domácí zařídil v 87. minutě Janků. Rozhodčí: Kverka, ŽK: 0:2, 50 diváků.

Mníšek – Kunratice 0:4 (0:1). Hosté brzy vedli brankou Gondy, na kterou navázali Peml a v samém závěru dvakrát Rájek. Rozhodčí: Novák, ŽK: 1:1, 40 diváků.

Habartice – Dolní Řasnice 2:2 (1:0). Dramatická bitva měla vyvrcholení v samém závěru. Nejprve hosté šli do vedení 2:1 v 89. minutě, aby v posledních sekundách domácí srovnali. Branky: Čumpl, Sedláček – Kavur, Sochor. Rozhodčí: Špecián, ŽK: 0:3, 50 diváků.

Oldřichov – Víska 3:2 (2:1). Vyrovnané utkání rozhodla branka Patrmana
z 88. minuty. Branky: Holubec 2, Patrman – Život, Lettner. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:1, 60 diváků.

Bílý Potok – Nové Město B 1:6 (0:2). Domácí sice raketově vstřelili gól, ale soupeř za devět minut již vedl 2:1 a nakonec zaslouženě vysoko zvítězil. A to i zásluhou hattricku Josefa Likavce. Další branky: Brož – Čuda, Bartoš, David. Rozhodčí: Zelenay, bez karet, 30 diváků.

Pertoltice – Bulovka B 5:0 (4:0). První půli domácí měli slušnou střeleckou mušku, která se jim po přestávce hodně vychýlila. Branky: Vološín 2, Hýbl, Šolc, Hoť. Rozhodčí: Ďuriš, ŽK: 2:1, 60 diváků.

Jokers – Krásný Les 0:1 (0:1). Veterán Martin Stejskal rozhodl duel ranou již
v 7. minutě hry. Rozhodčí: Minář, ŽK: 3:1, 30 diváků.